Девід Джонс розкриває, що відбувається в чоловічій моді цієї зими

Anonim

Вчора ввечері Девід Джонс провели зйомку з колекції жіночої та жіночої одягу з осені / зими на Sydney Carriageworks. Завжди в справі про знаменитість, помпи і повітряні поцілунки, ми пішли разом, щоб побачити, що відбувається з чоловічою одягом, що прийде взимку.

Якщо є одне, що болісно вірно з цих подій, це те, що чоловіча одяг майже завжди є непривабливою справою. Ми не будемо йти так далеко, як сказали минулої ночі, це було, а ми побачили ознаки надії на загальноприйнятній місцевій сцені. Чи може це дійсно бути роком чоловічого одягу, що змінює роздрібний ринок? Можна тільки сподіватися.

Проведене uber-chiselled лінією щелепи чоловічої моделі Джордан Барре, шоу цього сезону було все про шарах і земних тонах. Зелене пальто, бордові чеків і гладкі чорні костюми також зробили свою присутність. Чесно кажучи, це була найкраща колекція, яку ми бачили у австралійського роздрібного продавця в роках, як набагато доросліший і елегантний справи - що ми сподіваємося на лову серед інших дизайнерів і роздрібних продавців.

Слід також сказати, що їх колекція дизайнерів з міжнародного чоловічого одягу була, безумовно, найбільш вражаючим стилем вибору, який ми бачили в останні роки. Вовняні шапки, скляні вахри важкої рами, зелені шапки та лаковані шкіряні браслети були обов'язковими для більш холодного сезону вперед.

Для місцевих дизайнерів Калібр і Джек Лондон взяли наряд замшеві байкерські куртки, сплетіння великих кольорів та бордові штани. Оновлюється, що Калібр знову заряджає після багатьох тихіших років.

Схоже, це буде велика зима для Девіда Джонса.

1/11

2/11

3/11

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон