Девід Бекхем Партнер з Біотермом для нових виноградарських ліній

Anonim

Девід Бекхем глибше копає в окопах ринку чоловічого життя з повідомленням, що він новий глобальний посол для виробників косметичних засобів для догляду за шкірою обличчя Biotherm Homme.

У співпраці побачимо британську футбольну зірку та підприємця звільнення власної чоловічої лінії для догляду за брендом в 2016 році. Під час відеооб'яви Бекхем висловив своє прагнення, нарешті, виграти індустрію догляду разом з Біотермом.

"Я дуже радий працювати з Biotherm Homme. Я думав про розробку діапазону для догляду за шкірою довгий час, і це не було, поки я не почав говорити з Biotherm, що все це зібралося разом. Вони настільки амбіційні, як я, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб дуже швидко показати всім плоди нашої праці ».

Зважаючи на надійний досвід компанії Бекхем щодо вибору надійних партнерських відносин, які забезпечують привабливі продукти, його зацікавлення в догляді за брендом, як Biotherm, повинно виявитися успішним та прибутковим.

Генеральний менеджер компанії Biotherm Девід Фідельвський зазначив, що "партнерство між Biotherm Homme і Девідом Бекхемом покликане перекласти межі категорії чоловіків для догляду за шкірою та посилити лідерство нашого бренду".

"Це перший чоловічий знаменитості такого роду розробив колекцію для догляду за шкірою. Ми пишаємося тим, що партнером Девіда Бекхема є вибір для розвитку свого бачення по догляду за шкірою, і ми раді вітати його як нового посередника бренду. "

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації