Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Anonim

Тут є повсякденний гардероб, а потім - випадковий гардероб Девід Бекхем. Вчора в аеропорту Ганеди прибула світова футбольна зірка та значок модного чоловічого одягу з дуже легким наїздом.

Простий білий трійник, розслаблені чорні штани, кросівки, носити мішок. стандартний матеріал будь-який хлопець буде носити на транскордонному рейс. Або так ми подумали. Диявол в деталях для останнього одягу Бекс, і те, що він зняв, напевно ніколи не був випробуваний іншою людиною.

Бекхем носив божевільний алюмінієвий Rolex Yachtmaster II з жовтим золотом 55250 австралійських фунтів за допомогою простого білого трійника, який був підкріплений монетарною сумочкою Louis Vuitton і сірим кросівком Adidas Yeezy PowerPhase Calabasas. Якщо це не визначення підняття спокійного вигляду на наступний рівень, то ми не знаємо, що є. Виберіть онлайн тут, якщо у вас є запасні $ 55000

Хоча деякі з них можуть стверджувати, що Конор Макгрегор постійно робить це з його кричущими годинниками та рушниками-поло, повсякденний зовнішній вигляд МакГрегора часто полірується і курається, ніж власне Бекхем "Я вийшов з погляду". Тут ви можете побачити докази.

Хто сказав, що не можете змішувати розкіш і комфорт? Не Дейвід Бекхем.

1/3

2/3

3/3

Цікаві Статті

12 найуспішніших чоловіків знаменитостей тижня [14.08.15]

30+ чоловічі довгі зачіски та ідеї для стрижки

Garogosi випускає цілу лінію ювелірних виробів з льодовика

Девід Бекхем, Райан Рейнольдс та Майкл Б. Джордан є найкращими чоловіками цього тижня