Девід Бекхем Beyond Forever - Запах Успіху

Anonim

Наступна стаття була спонсором Девіда Бекхема Beyond

Є багато успішних людей, щоб помилуватися в цей день і вік. Від Річарда Бренсона до Барака Обами, це ті ганчірки до багатих історій, які дійсно надихають і створюють сцену для ще більших досягнень.

Проте, говорячи про самих натхненних чоловіків у світі, футбольний легенда, значок стилю та посла доброї добродійності Девіда Бекхема не відбувається.

"Важко працювати над досягненням ваших мрій - це щось, до чого може стосуватися хтось", - каже Бекхем. "Я дуже пристрасний до всього, що я роблю, і я переконаний, що у мене завжди є нові амбіції, які я прагнув досягти. Я думаю, що важливо любити те, що ви робите, і зосереджуватись на своїх цілях.

Від своєї роботи з ЮНІСЕФ до співпраці з модою та любові до своєї щільної родини, Бекхем виконує всілякі цілі на особистому та професійному рівні. Тепер 41-річна людина знову отримує новий аромат, який закликає всіх людей прагнути до успіху (і запаху).

Подальший підсумок цього року підбивці аромату Beyond, Девід Бекхем Beyond Forever зосереджений на рішучість і наполегливість. Це все про те, щоб прийняти це поняття важкої праці та рішучість на один крок далі, використовуючи аромат, що втілює захоплення та пристрасть Бекхема в абсолютно елегантному, динамічному та впевненому стані.

Отже, чому назавжди запах успіху? Удавайте свою уяву на мить у гострих верхніх нотах живого мускатного горіха, свіжих натяків елемі та бергамоту, харизматичного та чоловічого серця фіолетового, збалансованого свіжими фогєрськими акордами, а потім поєднання інтенсивних пачули, шкірного акорду та ветвера.

Девіз Бекхем "Beyond Forever", що вкритий флаконом, подібним до "Beyond", має ефект морозу та шикарний графічний малюнок висхідних площ для відтворення приводу та досягнень, які надихнули запах.

Якщо цього все-таки недостатньо, малюйте це: гострий костюм і чітка біла сорочка в парі з відмінно відполірованими черевиками, бездоганно підстрижена борода, волосся прив'язані до Т і єдиний спріц Beyond Forever, початок прекрасних стосунків.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)