Тренер знайомства показує, чому хороший хлопець може зробити вас невдахи

Anonim

Красиві хлопці закінчують останню. Це стара заява, над якою довго дискутувалися, тому ми порадили експерта із знайомств з нашим резидентом Кріса Манака з маніакальних майстерень, щоб порадити, що робити, якщо ви просто хороший хлопець, який не може перемогти в житті і кохання

Пряжайте і зверніть увагу, хлопчик-пузир.

Ніцца та брудна правда

Віднесення невдачі чоловіків з жінкою, коли він приємний, - подібно до того, що обвинувачували пожежників у вогні, просто тому, що вони знаходяться на місці злочину. «Помилковість» присутня поряд з іншими рисами, і це, на мою скромну думку, більше цих інших рис, що є справжньою причиною нестачі успіху в світі знайомств.

Подумайте про гарного хлопця на хвилю.

Ні, не думайте про якусь приємну людину, про яку ви знаєте, хто буває чоловіком, подумайте про це кліше гарного хлопця, тобто, хлопця найчастіше в центрі цього вічного козлобства каштанів-знайомств: "Він приємний, але. "

Давайте миттєво розібрати хорошого хлопця. Як правило, він такий, що:

  • Він ніколи не буде згоден з цікавою жінкою, незалежно від того, про яку вафлі вона може говорити
  • Він точно не дразнить її і не дасть їй таку саму дерьмо, що і її справжні друзі
  • Він не викличе її на галас, навіть якщо вона драматична
  • Він найімовірніше не згадав про інших жінок, котрі цікавляться його життям (ймовірно, тому що їх немає)

Кінцевий результат - це дещо частина оболонки людини. Пристосований "так-людина" без глибини, ні хвилювання, ні чарівності, ні власного життя. Немає напруги, немає сексуального збудження. Я, звичайно, не ненавижу на приємного хлопця, тому що, перш за все, я знаю, що мова йде про одне - самоцінність.

Вглиб, хороший хлопець просто не відчуває, що він гідний дівчини. Вона більш приваблива, ніж у нього, більш популярна, ніж він; він не міг запропонувати їй що-небудь з свого місця низького значення (принаймні, на його думку).

Його вібрація, вчинки та ставлення в основному говорять одне - вона краща за нього. Таким чином, він вміщає її, що змушує її називати його "неймовірно хорошим хлопцем", вирок, який неминуче слідує "але. "

Що вона не хоче

Вона не хоче, щоб хтось погодився з усім, що вона каже; вона хоче поговорити з кимось із власним розумом.

Вона не хоче, щоб хтось на неї бек і дзвонив; як і багато хто з нас, вона просто хоче сміятися, навіть якщо вона сама. Вона не хоче, щоб якийсь відчайдушний хлопець закохався в неї на краплі шапки; вона хоче чоловіка, який йде про своє життя в дорозі, лідера, який запрошує її на прогулянку.

Справа настільки багатьох приємних хлопців полягає в тому, що вони живуть у дефіциті, тому вони прилипнуть до першого проблиску надії. І вони просто, дуже приємні.

Деякі дискутують про те, що це більш маніпулятивно, ніж їхні колеги з поганим хлопцем, оскільки вони не є реальними чи чесними. Жінки можуть стати предметами пристойного хлопця, і в кінцевому підсумку почувати себе зобов'язаними бути таким же приємним і пристосуватись, легко ходити та вибирати її інформацію, щоб не образити або не зашкодити її друзі (кому вона дуже добре знає, для неї є щось для неї). )

Вона не хоче, щоб хлопець, друг або інший чоловік, що вона мусить піклуватися про шкоду кожному невеликому вирішенню, яке вона робить.

Врешті-решт - хороший хлопець просто не дуже захоплюючий, щоб бути навколо.

Право: Bane Красивих хлопців

Як часто ви бачите хлопця, який скаржаться на жінок, які хочуть бути поганими хлопцями, артистичними дірами, ривками, а не його? Зрештою - він хороший хлопець! "Що з ними не так?" Він може запитати. Коли людина досягає цього пункту, він може дуже сильно прощатися з будь-якою часткою жіночої поваги, яку він міг залишити.

Жінки не відбиті, бо він приємний; вони відбиті, тому що його потреба перекриває ВСЕ інше. Вона недвозначно розповідає їй: "Я кицька, а не розвиваюся і розвиваюся в кращу, сильнішу версію себе, я хочу, щоб світ зігнутися до моєї кицьки"

Це єдине найголовніше, що зупиняє багатьох "приємних" хлопців від великого інтересу від жінок.

Приємно прийняти домашнє повідомлення

Це не ознака того, що це добре, це утримання жінок від типового симпатичного хлопця, це те, що відбувається внизу. Це його відсутність самоцінності, його дефіцит та / або його право.

Мільйони приємних хлопців у всьому світі зустрічаються з фантастичними жінками, однак вони відрізняються від нашого кліше гарного хлопця, оцінюючи себе, переслідуючи їхнє життя, маючи хребет, маючи перспективу і будучи реальними та чесними з жінками в їхньому житті.

Вони не постаментують жінок; замість цього просто ставитися до них, як до людей, що вони є, і бажати, щоб їх трактували як.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації