Божевільний азіатський Генрі Голдінг - це людина, котра потрібна для натхнення

Anonim

Ще в квітні я була на танцмайданчику на події в Сан-Франциско, коли хтось познайомив мене з цим дуже крутим і добре одягненим чуваком. Чесно кажучи, у мене не було кривавої думки, яким він був іншим, ніж він був ввічливим і, здавалося, насолоджувався звуками Джеймі Х. як і я і мої колеги.

Швидко перемотуйте три місяці. А "цей чувак" виявляється Генрі Голдін з майбутнього фільму " Божевільні" азіати.

31-річний британсько-малазійський актор був ведучим на виставці BBC The Travel Show, але зробив стрибок на акторську гру, який грає у натовпі багатого характеру Ніка Яна в майбутній книзі, що транслювалася фільмом. На поточній прес-турі фільму, Генрі був помічений час від часу, ми є частиною найсучаснішої чоловічої білизни.

Подумайте про стиль Генрі як частину преппи та частину вихідних на гамптонах з розкішним поворотом. Класичні трикотажні вироби, брюки з вбранням, рушники з поло, яскраві та жирні костюми, жирний обідній куртки, спеціальні брюки та брюки, що нагадують день на яхті. Генрі одягає частину Crazy Rich азіатського. Ми сумніваємося, що це тільки для фільму, а він має вигляд і форму, щоб легко одягти одяг.

Ми настійно рекомендуємо стежити за цією зростаючою зіркою стилю.

1/6

2/6

3/6

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)