Найзумніші способи витягнути відблиски на задніх спинках і не виглядати легкими

Anonim

Слабке волосся назад зробило раунди як остаточний контакт корпоративної форми. Це просто, чисто, і каже, що ти тут, щоб отримати дерьмо.

Ви можете пов'язувати це з альфа-чоловіками-корпоративними воїнами та сліпими хлопцями-продажами в пурпурних костюмах, але плямисте відтінкове волосся може стати ідеальним протиотрутом старої зачіски, яка залишає вас щось бажаючим і трохи більше ударів.

Слабкі задні волосся розробляють зрілу, першокласну якість, і є достатньо вічним, що не буде надіслано на смітник, який вийде з моди, незабаром. Там є місце для цього за межами офісу, теж. Граючи з різними продуктами відповідно до умов навколишнього середовища, ви також можете адаптувати його до вихідних пригод, коли костюм і галстук залишаються в гардеробі.

Це керівництво дасть вам фолікулярну дорожню карту для досягнення незгладженого, без слизького плями назад. Ви дізнаєтеся, чи є ваше волосся на роботі, які продукти для використання, а також надихаючі приклади стилю для перетравлення. Тоді ви можете повернутися до перегляду Уолл-стріт і вивчення фондового бізнесу 101.

Чи є ваше волосся правильним для роботи?

Джастін робить це правильно

Слабке волосся на спині широко розповсюджене в західній культурі, як погані танці, і хлопці називають Джеймса, але це не означає, що це працює для всіх. Текстура, щільність і зростаюча структура вашого волосся можуть зробити величезну різницю у визначенні, якщо ви можете витягнути стиль.

Для початківців ви, напевно, вже знаєте, що пряме волосся піддається суцільному зворотному стилю. Пряме волосся слід за простим малюнком, що має вирішальне значення для загальної форми вирізання. Важливий також напрямок росту волосся. Для деяких хлопців волосся, природно, росте вперед, що робить його стійким до комбайнів та помідів двох рутинних ударів.

Якщо це звучить як ви, то вам потрібно подумати про затишний стиснення сушаркою та інвестування трохи більше часу на "тренування" своєї форми. Це не змінить характер природного зростання, але це зробить його трохи більш кооперативним для ваших спроб стилізації.

Товсте волосся може бути перешкодою для правильного отримання цього стилю. Розгладжена задня стрижка зазвичай вимагає волосся з низьким або середньою щільністю. Все, що товще, і ви виявите, що важко обидва поверхні волосся назад і зберегти свою форму. Якщо ви виявили, що ваше волосся не залишається на місці або вимагає купки продукту, то попросіть перукаря використовувати розрізувальні ножиці. Це полегшує деяку щільність у ваших волосся, що полегшує відтягування гребінцем. Подумайте про це як незручне благословення. Краще мати товсте волосся, ніж ніхто взагалі.

Для кучерявих чоловіків, можливо, вам доведеться відключити рано. Навряд чи ви досягнете стильного стилю Draper-esque, не інвестуючи свій будинковий іпотечний кредит в олімпійські басейни помада. Це не означає, що шоу не може продовжувати - вам просто потрібно адаптувати стиль до того, що підходить для кучерявих волосся. Ці стилі незграбні з вигляду обов'язків; Думаю, кучеряві варіації Девіда Бекхема або текстурованого квафа.

Продукти Slick Back Hair

Не псуйтеся на перевірених продуктах

Ви були в місцевому салоні, і полиця продуктів, здається, йде назавжди. Там є нескінченні варіанти для продукту там - глина, паста, крем, помада, гель, воск - і ви можете відчувати трохи інформаційної перевантаження з усього вибору. Ви матимете найбільший успіх, однак, якщо ви тримаєте його простим і дотримуйтесь поміду або глини - залежно від зображення, яке хочете спроектувати.

Помада - остаточний класик. Він пропонує старовинну школу, марочну апеляцію, а також рятувальник для вітряних днів. Помада може підкорити неслухняних волосся і зберігати все, де це потрібно, протягом тривалого періоду часу, завдяки своїй вазі. З іншого боку, занадто багато помідів - особливо високоякісних продуктів на основі нафти - може призвести вас до території вуличної акули.

Помади на основі нафти також не миються. В результаті, продукти на водній основі є найкращим компромісом для достатнього стримування, який не буде перевищувати його вітальну після твердої пральні. Ви також побачите, що помада піддається формальному, застебленому вигляду, який виглядає не так у випадковій обстановці.

Отже, якщо ви хочете включити корпоративний вигляд Schmick 1950-х років, то помада - це людина на роботу. Пам'ятайте, що менше - більше з помідою - починайте трохи, рівномірно через волосся, і працюйте на своєму шляху. Кілька продуктів - це для ящірок і непритомних підлітків.

Глина є більш сучасним, універсальним варіантом. Глини поставляються в самих різних варіантах: важка бетонна речовина для товстих і непокірних волосся, або полулегких кремів для чогось схожого, але не зовсім поміду. На відміну від продуктів на основі нафти або спирту, гліни, як правило, виробляються з натуральними мінералами (без жодних неприємних речей). Це збільшує текстуру та об'єм у вашому волоссі, що ідеально підходить для випадкових зусиль.

Вам потрібно буде протестувати декілька різних варіантів, щоб визначити, яка саме для вас глина - товсте волосся потребує глибоких утримуючих глин, а тонкі, прямі волосся, як правило, задоволені легким варіантом. Глини є природним варіантом для хлопця, який не витрачає занадто багато часу на корпоративну гонку, і не відчуває себе вдома з блискучим волоссям.

Незалежно від того, наскільки відчайдушним ви опинитеся, гелі повинні залишатися на полиці. Сприятливі підлітки та відроджувачі початку 2000-х років, гель, як правило, спиртовий, що зніме волосся. Крім того, вогненебезпечно. Навряд чи ви будете вражати дівчину в барі, якщо ваша голова підніметься червоно-гарячими іскор'ями.

Для останнього натискання пам'ятайте, що лак для волосся може заблокувати волосся на місці. Але, будь ласка, використовуйте його економно. Більшість волосся наносять глянсове покриття (занадто багато чого змусить ваше волосся виглядати як шолом). Вони також приблизно такі, як легкозаймисті, як ремікс Stayin Alive. Розпилювач або два в ключових точках, і нічого більше.

Інструменти та обладнання

Ніколи не варто недооцінювати удар сухий

Що стосується інструментів торгівлі, не будь бентежим і скажіть собі, що висихання - це краща секс. Сушарка для дощу збільшує кількість волосся і набагато швидше, ніж жорсткість шкіри голови за допомогою рушника. Проте, не намагайтеся витягнути його на найспекотніші настройки.

Це висушить ваші волосся, і навіть може спалити шкіру голови. Використовуйте його після сушки рушників, і не використовуйте його для повного висихання волосся. Нарешті, хороший ацетат або дерев'яна гребінка - це належна інвестиція. Пластмасові хімічні гребінці є крихкими і мають слабкі зуби, що означає, що ви не досягнете сильного, полірованого вигляду. Ще трохи витрачайте на паризьку гарячу піч, і ви подякуєте мені пізніше.

Handy Поради для сліпої зачіски

Виберіть відвідування кожні три тижні, щоб зберегти вигляд

Слабке спине волосся (що не схожий на 80-річну лайв-шоу в Лас-Вегасі) вимагає великої любові у кріслі перукаря. Ви повинні вибрати відвідування кожні три тижні. Це звучить як багато, але в більшості випадків є безкоштовне пиво. Це дозволить перукаря підтримувати кінці бахромою, а пропорційну довжину скрізь.

Якщо ваше волосся настільки ж щільно, як повільний хлопець у класі, перукар може згладити свій купол, щоб зберегти керованість. Якщо у вас сильно вицвітає бритва, регулярне обслуговування є подвійно важливим. Fades може виглядати недбало, без регулярних дотиків, що перемагає мету першокласної обробки перукаря.

Догляд за волоссям не закінчується, коли ви виходите з салону. Не забувайте постійно мити волосся. Використовуючи безліч помід без відповідного інтервалу (навіть якщо його основана вода), це може зробити ваше волосся жирним, як пізній вечір "Біг Мак". Крім того, продукти, які не легко вимиваються, можуть залишатися у вашому волоссі протягом ночі, і вам буде важче стиль на наступний день.

Глини, що містять крайню гущу, також можуть залишити шматочки у вашому волоссі, роблячи гарну промивку щоразу, а потім абсолютну необхідність. Миття також зупинить скальпа від висихання, тому це важлива зупинка пит-стопу на дорозі до здорової стрижки. Не мийте занадто багато, хоча - інакше ви будете голодувати ваші фолікули своїх природних масел, які є там з причини.

Слабкий зворотний бік не належить до купи історії, а наведені нижче приклади демонструють, як сучасний чоловік може максимально використати цей стиль.

Драпер

Даппер Дрейпер

Класичний виконавчий не потребує введення. Бізнесмени включили це в свою корпоративну броню протягом десятиліть. Це полірований, охайний та професійний. Попросіть свого перукаря тримати верхню частину довшою, ніж сторони, з одним краєм окантовки довші за іншу.

Це дозволить вам зробити це з одного боку. Для класичної інтерпретації підтримуйте довжину по боках голови. Це виразний вигляд 9-5, тому вибирайте текстурований, менший варіант на вихідних. Помада з високим освітленням принесе погляд додому, але, як я вже сказав раніше, все менше. Це підходить для чоловіків з відповідним прямим волоссям, що не є надто товстим.

Уолл-стріт

Костюм сили

Слазистий дядько виконавчого пляму назад. Поношені хлопці, криві фінанси, хлопці та корпоративні рейдери. Де класичний стиль має більш короткі сторони і вигнуту сторону, цей поганий хлопчик підтримує навіть довжину через весь розріз і покритий назад в одному напрямку.

Це суворий вигляд, і не зовсім звичайний, - але це не означає, що ви не повинні звільняти свого внутрішнього Гордона Геко. Найкращий спосіб досягти цього стилю - це витратити деякий час на вирощування бахромою та короною, зберігаючи короткі сторони. Це несе вас через незручну середу зростання, дозволяючи стиснути його як проміжок у проміжному режимі.

Постійно подовжуйте сторони і продовжуйте їх чистити, коли вони стають довшими, доки ви не зможете одночасно наносити на вершину і сторони. Переконайтеся, що довжина досить добре рівномірна у всій своїй голові. І все, що ви робите, закінчіть його чисто прямо під вухами. Помаранчевий кефаль, якщо ви не запустите автомобіль, який використовується, ніколи не є розумною ідеєю.

Стиль - це справжній випадок з захоплення гребінця, індустріально оціненої поміди, і потрапляння туди. Витирайте волосся назад, щоб створити необхідну форму та об'єм, не повністю висихаючи. Важкі, помаді на основі нафти зазвичай роблять трюк. Можливо, ви захочете розглянути варіанти низького блиску, якщо ви не фондовий маклер.

Бекхем

Сучасний піонер

Після того як він набриднув відбіленими наконечниками та кефами, Девід Бекхем схопив його за горло і привів його до 21-го століття.

Це модний шлюб між помпадуром і класичним плямом назад. Вам доведеться досягти декількох сантиметрів зростання на вершині, а суцільну кону на спинці достатньо коротко, щоб ви могли віддзеркалювати фронт. Бекхем віддає перевагу трохи брудній формі, і, здається, використовує комбінацію продуктів.

Ви можете використовувати помаду для глянсової, офіційної інтерпретації або грубої обробки глини для нечистої текстури. Це стиль, який є і безпечним, і сучасним - він добре виглядає майже кожному, але відбивається як сучасна інтерпретація традиційного стилю.

Кучерявий кваф


Ми не забули тих, хто не має прямих волосся середньої щільності. Для кучерявих чоловіків, котрі не можуть спіймати перерву, цей стиль - це світло в кінці тунелю.

Вирощування цього стилю по суті таке ж, як і Бекхем, але пристосоване для кучерявих волосся. Тримайте сторони коротким, з 2 або 3 зникають. Конічно спереду, так що спина вдвічі менше, залежно від товщини вашого волосся. Щоб розібратися, подружитися з глиною.

Вузливе волосся не реагує на помаду, як правило, так глина глибокого вбрання принесе достатньо вогневої потужності, щоб тримати зовнішній вигляд цілий день.

Підрив

Іконична стрижка Бреда Пітта з фільму "Лютість"

Можливо найпопулярніша коротка зачіска за останні п'ять років. Завдяки бортовій імперії та майже кожному іншому шоу з стильною провідною людиною, підрізання зробило раунд серед молодих і намагаються бути молодим, як стрижка на даний момент.

Щоб досягти цього, вам доведеться витратити шматочок часу, що виростає з фронту з конічною короною. Підтримуйте змішані сторони та середній вицвітання, поки ви не зможете погладити верхню частину до задньої частини голови. В іншому випадку різання буде виглядати тропічним фруктом непропорційно. Згодом, це вибір низького або високого зникання. Ми рекомендуємо сидіти десь посередині.

Супер низький рівень занурення може призвести вас до фінансової території 80-х років, а високий рівень зникання може, на жаль, перебільшити форму вашої голови. Це, як кажуть, підрізання робить турніри з причини. Це так само універсально.

Ви можете поплавати назад з помадою, або використовувати глини для більш природного підходу. Працює добре для веселощів 9-5 і без спрацьовування. Пряме волосся середньої щільності - квиток тут, але він може працювати з кучерявими волоссям, якщо ви не переслідуєте погляд Джиммі Дармоді.

Потрібно більше натхнення?

З понад 500 чоловічими зачісками та експертними порадами, щоб дізнатись про свій власний відпочинок, не забудьте потрапити в розділ наших чоловічих зачіски на D'Marge.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)