Чарівні чоловічі зачіски від Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Неймар, Роналдо і Гісласон

Anonim

Є стара приказка: "футбол - це не життя чи смерть; це набагато важливіше, ніж це ". Подивіться навколо будь-якої нещодавно ліквідованої нації, і ви побачите - там точно є якась правда.

Круглий тут ми маємо іншу думку: мода назавжди. Хоча тенденції настають і йдуть, здатність відродити стиль (або вигадувати щось нове) рідко виявляється так само, як це було під час Чемпіонату світу з футболу, так як купа суперзірок справила свої справи вперед у міжнародній медіа-галереї.

Від давніх глобальних феноменів, таких як Неймар і Рональдо, до нововведених суперзірок, таких як ісландський Рюрік Гісласон (чий послідовник нині - нібито - майже повністю складається з аргентинських жінок), ми маємо різні визнані обличчя в нашому списку хітів. І як ми могли б забути про менш відомих героїв гірсутів, таких як Іран Рамін Резайян або Швеція Джиммі Дюрмаз, які докажуть, що вам не треба бути знаменитим, щоб розрізати ла-режим .

Уявіть собі, що так добре, що ваші послідовники Instagram переходять з 30 000 до 207 000, граючи 30 хвилин на Кубку світу. Візьміть лук, Рурік Гісласон #fyririsland pic.twitter.com/Xr9uLRkoCk

- Сини льоду та вогню (@sons_icefire) 17 червня 2018 року


Пов'язане: Найприємніші зачіски для чоловіків у травні 2018 року. Девід Бекхем, П'єр Броснан і Мігель

1/12

Неймар-молодший

Незважаючи на те, що (або, можливо, тому що) Ерік Кантона уподібнив це спагетті, зачіска Неймара була найпопулярнішою з Кубка світу.

2/12

Валон Бехрамі

Швейцарський Валон Бехрамі пристосований до російського літа різким, вибіленим блондинкою.

3/12

Кріштіану Роналду

Забудьте про свою ненависть, Роналдо вразив вболівальників у всьому світі з найбільш консервативними і сміливими - кажучи, найкрупнішою стрижкою, яку ми бачили вже давно.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон