Спортивний костюм Ральфа Лорена Конора МакГрегора змусить вас враховувати боротьбу

Anonim

Ми вже давно перебували на паркані, коли йдеться про спортивні костюми. Впевнений Gucci роблять їх, та вони є красиві але вони також зарезервовані для супер-багатих людей що тільки летять перший клас та заженуть Lamborghinis. Вибачте, це близько 5% читацької аудиторії D'Marge.

Конор МакГрегор нещодавно опублікував фотографію про себе, що приїхав до тренувань у тренажерному залі, надягаючи досить низький ключовий сірий спортивний костюм кофти. Це не крихітний і над вершиною, як його звичайні висловлювання моди, скоріше, це спорт костюм на рівні початкового рівня, який більшість з нас може потягнути.

Незалежно від тренажерного залу або підступного сеансу обіднього дня в кіно, це буде чудово працювати. Конор також не мав чужої небезпеки для спортивного костюма, регулярно вибравши головий на нозі бавовняний ансамбль.

Пост, яким поділився офіційний представник Конора Макгрегора (@thenotoriousmma) від 16 серпня 2018 року о 2:08 вечора PDT

У справжньому стилі Конора МакГрегора спортивний костюм був похвалив чоботи Dolce & Gabbana, а його діамант інкрустували годинник Audemars Piguet Royal Oak.

Якщо ви хочете забрати спортивний костюм для себе, це - Поло Ральф Лорен.

Пост, яким поділився офіційний представник Конора Макгрегора (@thenotoriousmma) 31 липня 2018 року о 12:22 вечора PDT

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui