Загальні звички, які можуть призвести до незворотного пошкодження твоїх волосся

Anonim

Джаред Лето. Девід Бекхем. Зейн Малік. Гаррі Стілз. Бред Пітт. Патрік Демпсі. Зак Ефрон. Саймон Бейкер. Конан О'Бріен. Стів з чужих речей.

Ці та інші знамениті волосські боги нам дали велику заздрість за останні роки. Незалежно від того, хороші гени або суперзірки стилісти за їхніми нитками, ми прагнемо дотримуватися їх бездоганно доглянутих кроків.

Таким чином, ми очищаємо, обробляємо, вичавимо, суха, щітка, гребінець, порядок, барвник, відбілювач, стиль і моліться за ідеальні замки наших героїв волосся. У процесі ми робимо більше шкоди, ніж користі.

Ваші шкідливі звички можуть покласти ваше волосся за допомогою дзвінка, що спричиняє проблеми, починаючи від розщеплених кінців до сухої шкіри голови до неконтрольованого жаху. Це може навіть прискорити природні ознаки старіння. Якщо ваша звичайна програма включає в себе будь-яке з цих 10 речей, ваша неслухняність може спричинити пошкодження волосся, яке може стати постійним без втручання.

Промиваєш

Хоча чисте волосся є плюсом у книжці будь-кого, миття занадто часто знімає шкіру голови з натуральних олій, які захищають її та зберігають ваше волосся блискучим і здоровим. Мокре волосся також більш схильні до поломки, і якщо ви фарбуєте, часті шампуні швидко зникнуть ваш колір. Експерти рекомендують мити волосся кожні два-три дні, а не щоденно. Інвестуйте в сухий шампунь, щоб подовжити час між миттями, і якщо ви регулярно обробляєте вид пота, який вимагає полоскання, спробуйте пропустити шампунь в кілька днів на користь простий Н20, хороший скраб до шкіри голови і невеликий тире кондиціонер тільки на кінцях.

Ультра Гарячі Душі

Джеймс Бонд - шанувальник холодних душ, і ти повинен бути теж. Там є наукові дані, які свідчать про те, що вимкнення тепла призводить до ряду фізичних і психічних переваг, включаючи знижений стрес, покращення настрою та збільшення енергії. Також у цьому списку є більш здорова шкіра та волосся - адже гаряча вода особливо схильна до зняття натуральних масел вашого тіла, це може викликати лупа та закликає ваш скальп переробити нафту для компенсації. Greaseball не найкращий вигляд.

Не отримання необхідних живильних речовин

Те, що ви надаєте в своєму тілі, має величезний вплив на те, що ваше тіло вміє виснажувати. Позбавляйте необхідні вітаміни та живильні речовини, і неможливо відчувати, функціонувати або виглядати якнайкраще. Ваше волосся виготовляється з білка, званого кератином, тому переконайтеся, що достатній білок є частиною вашої дієти. Омега-3, залізо, цинк, біотин і велика кількість води також є життєво важливими для здоров'я волосся. Горіхи, риба, бобові, фрукти та зелень слід регулярно обертати у вашій кухні.

Мокрий стиль

Коли ви потрапляєте в ранкове враження, спокушаюсь вискочити з душу, запустити гребінець та який-небудь продукт через волосся і витримати двері зі швидкістю запису. Протистояти спокусі. Мокре волосся слабкіше, ніж сухі волосся, тому, коли ви нападаєте на вашу пазушу з щіткою або гребінцем, ви ризикуєте зламати або зривати їх зовсім. Якщо потрібно розігнати, використовуйте широко зубчасті гребінці та працюйте від кінців до коріння, щоб звести до мінімуму шкоду.

Куріння

Негативні наслідки куріння виходять далеко за межі легень. Куріння дозволяє вільні радикали накопичуватися в організмі і пошкодити клітини, включаючи фолікули, що виробляють волосся. Освітлення також супроводжує ваші кровоносні судини, обмежуючи потік кисню на шкіру голови і позбавляючи волосся потрібного їжу. Дослідження навіть зв'язали куріння з передчасним витонченням та посиленням. Зніміть тютюн, якщо вам не подобається мати тупучі, крихкі ключі, які схильні до поломки і запаху, як незграбна попільничка.

Перевантаження продукту

Менше, коли справа доходить до вашої гриви. Не потрібно використовувати надмірну кількість шампуню або кондиціонера, а також не слід наносити продукт на продукт, коли ви виходите з душу. Використання занадто багато відразу зважує лише ваше волосся, запобігає надходженню вологи до валу і перетворює шкіру голови на жирне, брудне безладдя. Більше того, вибирайте один стильовий продукт і один обробний продукт. Використовуйте їх економно, і застосовуйте їх лише від середини валу до кінців.

Порочне рушник сушіння

Є кращі способи позбутися вашого стресу, ніж лікувати свою голівку як живіт Будди. Все, що втирає, як ви сухий рушник, може відчувати себе ефективним способом увібрати вологий, але в процесі ви культивуєте кутикулу і викликає фріз. Сушіння повітря або акуратно промивання рушником - це здоровіший для волосся. Деякі фахівці навіть рекомендують промивати паперові рушники для максимального м'якості.

Нечасто порізи

Єдиним реальним способом видалення пошкоджених волосся є вирізати розділ, про який йде мова. Відвідання вашого перукаря для звичайних обрізків продовжує розколювати кінці у від'їзді та запобігає пошкодженням поширення ваших ниток. Навіть якщо ви піднімаєте своє волосся, зніміть його приблизно кожні шість тижнів (просто повідомте стилісту, що потрібно лише зняти мінімальний мінімум).

Вплив на небезпеку навколишнього середовища

Як і ваша шкіра, ваше волосся потребує захисту від сонця, щоб підтримувати оптимальне здоров'я. Поточна експозиція може пошкодити або висихати, тому, якщо ви знаєте, що ви будете проводити час на свіжому повітрі, одягайте капелюх або шукайте продукти з захистом від ультрафіолетового захисту. Хлор також може спричинити хаос у ваших замках, тому постарайтеся обмежити час басейну, а коли ви йдете плавати, посидіти в першу чергу і залишити вологу вологим (або застосувати кондиціонер), щоб запобігти поглинанню хімічних речовин, що переслідують.

Людина Бун наркоманії

Найбільш суперечлива зачіска сучасної епохи може спричинити передчасне обливання. Людина-пучок - або кінський хвост, або будь-який інший жорсткий стиль - може викликати "тягові облисіння", поступове випадання волосся, спричинені постійною силою тяжіння на лінії волосся. Стрижки волосся також можуть дратувати волосські нитки та викликати поломки. Безтурботно прохолодно, вигляд виглядає найбільш безпечним, якщо ви хочете, щоб ваші замки були останніми.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації