Розумні доглядання для блоків з жирними головами

Anonim

Як люди, прикріплені до них, голови входять у всі кольори, форми та розміри. Деякі з них довгі і худі, трохи нахиляються до футбольного м'яча. Деякі з них мають сильні підборіддя і грецькі божеві щелепи, інші мають ледве підборіддя (або дуже багато).

Ключ до будь-якої гарної процедури догляду - це підкреслити свої найкращі риси при приховуванні будь-яких недоліків. Для жирних голів світу це означає балансування комічно великого розміру черепа, щоб створити ілюзію нормальної локшини.

Ці підказки для догляду за великими головами зменшать ваш купол і принесуть гармонію вашим можливостям, не потрібно зменшувати ранок.

Для великого лоб

Також йде ім'я Карен

Якщо у вас є відступаюча лінія волосся або натуральний п'ятиглавий, найпростіший спосіб приховати це, щоб прийняти відтінки бахромою. Дозвольте трохи волосся потихнути на чолі, щоб приховати його велику нерухомість. Ваша стрижка також має на меті максимально збалансувати пропорції. Дозвольте сторонам триматися невелику довжину, не допускаючи, щоб верхівка була надто сильною. Шарні розрізи і бічні полоскання - це класичні трюки для маскування важкого купола.

Для виразного носа

Йо, Адрієн (Броди, тобто) - таємниця маскування вашого морди, а також будь-яка інша сильна особливість - це пом'якшити його зі стилем вашого догляду. Уникайте супер-коротких стрижок та складної частини центру. Натомість нехай ваше волосся тримає певну довжину, щоб збалансувати свій більший дзьоб і відкласти його в сторону, щоб привернути увагу до середини вашого обличчя. Будь-яке волосся на обличчі слід слідувати подібній стратегії. Тонкий карандаш стаче виглядає нерозумно в парі з великим шнозом, але більш повні форми вусів або борода може самостійно.

Для щедрого щелепи

Квадратне обличчя є бажаною формою, але ця чоловіча щелепа може піти Кро-Магнон, якщо ви не будете обережні. Виберіть зачіску, яка пом'якшує кутові кути голови - в ідеалі довше на верхній і коротшій з боків, з доданою текстурою. Уникайте важких смуг, які конкурують із вашими сильними особливостями, і стилісти волосся вгору, щоб подовжити своє обличчя. Волосся для обличчя повинно бути коротшим з боків і повніше на дні, щоб знову подовжити обличчя і відвернути від різкості вашої щелепи. Чорти - це остаточне вираження цього.

Для круглого обличчя

Ці пухкі щоки, які були ось так привабливими, як малюк, пройшли повз своєї першості. Круглий обличчя - природний або результат надлишку жиру - може бути згладжений і зрізаний правильними трюмами. Уникайте круглень зачісок, які змусять вас виглядати навіть крутіше. Замість цього шукайте щось суцільне з видовженими багрянами, щоб створити ілюзію більш обтічного обличчя. Світла зірка може дати появу більш кутової щелепи, а козла або ван Дейке створює враження більш вираженого підборіддя. Якщо ви сміливі бороду, не дозволяйте їй розростатися надто широко. В ідеалі, ви хочете зробити щось коротше з боків і повніше на підборідді, щоб підкреслити будь-яку довжину вашого обличчя.

Для подвійного джина

Деякі люди ледве управляють одним підбором, але ваші гени благословили вас двома. Шкіряна борона, як правило, хмуриться - і це правильно, - але якщо у вас є подвійний підборіддя, починаючи з нижчого волосся на обличчі (один або два пальця над адамовим яблуком) приховує надлишок, посилюючи свою щелепу. Крім того, відвідайте місцевий центр косметичного очищення для зйомки Кібелли, ін'єкції, яка розчиняє жир у вашому подвійному підборідді, щоб його можна було повторно занурити в організм.

Для великих вух

Якщо твої вуха можуть дати Леголасу біг за свої гроші, візьміть сигнал з елфенської стрижки. Більші вуха найкраще маскуються довшими зачісками. Залишайтеся далеко від гуркоту, завдяки чому ваші вуха випрямуються ще більше, і замість цього попросіть свого стиліста кілька м'яких шарів з боків голови, які пасуться над вашими слон-придатками. Додайте текстуру, щоб збільшити щільність, або висушіть сухий для збільшення обсягу, щоб заповнити більше навколо зони, що переслідує.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон