Запах, підрив та захоплення: Чоловічі рукави, які вам потрібно припинити носіння

Anonim

Аксесуари можуть здаватися маленькими та незначними, але це невелика частина вашої загальної гри, яку ви не можете дозволити собі закріпити.

Спілкування, зокрема, є центром будь-якого позову. Це найчастіше перше, що люди помічають, і те, що ваші колеги судять дуже сильно, якщо вони вже покриті вашими зношеними взуттями та комбінованими туфлями. Помилка в цьому може перетворити вас на "того", хлопця, швидко розумного.

Наступні зв'язки - це серйозні звірства, які абсолютно вбивають вашу гру. Ці погані хлопці можуть просто бути перешкодами, що позбавлять вас від перемоги в тому, що реклама, підвищення зарплати або увага від тієї дівчини, яку ви любите в офісі Christmas Bash.

І тому, що ми хочемо спалити потворні речі тут у офісі D'Marge, матчі або вогонь мета - це перший крок у відновленні вашого життя. Готовий, парень?

Кружевна гайка

Дональд - це все про владу: сила, що підходить, потужність гребінь, сила підробки. Його зв'язки не є винятком. Трамп належить до широкої категорії зв'язків, відданих політичному класу. Ці цифри жирні, блискучі, як правило, прив'язані до пухкого вузла Віндзор, і досить довго, щоб попастися в пояс користувача.

Неважливо, чи ці добре оплачувані хлопці носять Бріоні. Ці зв'язки змушують Вас замислюватися, якщо вони мають зв'язки з вищою освітою, формальні і ніхто з тих пір. Вони, напевно, вважають, що він передає вплив, але це стосується тільки поганого смаку та необхідності особистого стиліста.

ІТ-гай Кляй

Будемо чесними. Шлях ІТ-хлопець з технологією досить героїчний. Але його стилю, як правило, немає. Захистившись у невідомому частині будівлі, знавця програмного забезпечення часто приходить на роботу, схоже на те, що він просто провів ніч, спостерігаючи за перезаписами "Зоряного шляху" - з товаром, щоб довести це, міцно прив'язавшись до білої сорочки.

Заявляючи очевидне, мультяшність новизни галстука додає незрілість до витонченого костюма. І це навіть не підходить для "випадкових п'ятниць". Зв'язок "Зоряного шляху" може бути здійснений в жарт, але - довіряй нам - ніхто не сміється.

Привабливий продаж хлопця

Ми не зневажають професію людини - потрібно робити те, що потрібно для того, щоб поставити їжу на стіл, - але там є велика кількість продавців, які не допомагають собі одягатися, як вони прогулюються жирним рукостисканням.

Привабливий продаж хлопчика, як правило, однаковий колір леді, який ви знайдете в нижній частині showbag. У хворобливому варіанті фіолетового або рожевого кольору вони ставлять "поп колір" до сорому і виглядають як те, що ви отримаєте в пакеті бюджетних весільних костюмів.

Єдине відчутна перевага цієї гаманці полягає в тому, що він повідомляє, що ви маєте справу з трохи сирень, перш ніж він потисне вашу руку і потягне ваші гроші.

Чоловічий парк оренди

З усіх серйозних злочинів, оренду вашого одягу досить близько до вершини. Як і в Sleazy Sales Guy, оренда, як правило, виготовляється з поліестеру настільки блискучою, що ви не відчуваєте себе на місці, чистивши зуби у відбитті.

Вони або такі товсті, що старий парубок Трамп вважатиме, що ти натискаєш це, або настільки худий, що нема чого в першу чергу носити.

Найгірше, що галстук, ймовірно, носив десятки інших дешевих шкенток, яких неможливо заробити, інвестуючи в респектабельний гардероб. Це незручне братство, що чоловіки цілісності та характеру уникають будь-яких витрат.

"Ретро" Кільце

Ретро-галстук, як правило, належить до одного з тих неповноцінних душових сумок, які неможливо уявити, що вони носять що-небудь з цього століття.

Вони, як правило, надходять з магазинів або марочних ринків і мають або приголомшливий малюнок Пейсли, який був немодним у свій день, або дивний геометричний друк, який нагадує вам про те, що ти взяв кислоту.

Вони ніколи не створені добре, і той факт, що вони коштують двох доларів, не враховує. І, на жаль, чемпіон, ніхто не зацікавлений, якщо ваші зв'язки є справжніми предметами з десятиліття, якого ви ніколи не відчували.

Новинка / Веселий галстук

Іноді новий або незвичний зв'язок може пом'якшити ваш погляд і покласти щось трохи на вашому кроці. Приятель Novelty, близький родич ІТ-хлопця, коли хлопці занадто далеко.

Вийшовши в дикій природі, ми виявили, що Новинка / Прикольний зв'язок надруковано з речами, які не пов'язані з нормами чоловічого одягу. Подумайте про фортепіанні клавіші, музичні нотатки, щенята, гірські хребти, що завгодно. І ти знаєш що, діди? Нічого з цього не виглядає добре.

$config[ads_text5] not found

Звичайні підозрювані тут - це хлопці, які закріпилися в управлінні середнього рівня. Наша команда з психології розробляє робочу гіпотезу, але ми думаємо, що це зводиться до того, що це трохи дурень, і сподіваючись, що смішна галстук зупинить людей не помічати.

Шкільний стик

Для більшості з нас школа є далекою пам'яттю, де ніхто не був у їхньому кращому становищі. Але деякі хлопці ніколи не покидали свій пансіонат або веслувальну клуб, і їхні зв'язки є нагальним нагадуванням про свою вірність минулому.

Шкільний галстук, з його густими смугами і старим кольором, залишає нас приголомшливо. Ми досі не можемо повністю розібратися, чому хтось буде витрачати п'ять років на відповідність формі, щоб потім увійти в "справжній" світ і одягнутися так, як вони були на десяти дзвінках на рік.

Подумайте про це таким чином. Корпоративні хлопці не мають багато можливостей персоналізувати свій гардероб, і їхній вибір галстука, як правило, найкращий, який вони отримають. Тож чому б не смітити приватну шкільну школу для чогось, що трохи більше вас, і трохи менше старого тотана.

Кліп-нав'язка

Справжньо, ми зберігаємо найкращі / найгірші, щоб продовжити. Грізний затискач не потребує багато введення.

Звичайно, один з цих поганих хлопців може заощадити вам дорогі хвилини вранці і коштуватиме лише пару баксів, але ці переваги - це зміни в порівнянні з усім іншим, про що ви говорите.

Затискач говорить про те, що вам дуже сподобається, не роблячи більшої сили. Фактично, якщо ви одягнете одне з них, ймовірно, ви найладніший ублюдок, щоб прикрасити ваш офісний простір. І як важко це може бути?

Витратьте на два хвилини з дня, щоб переосмислити просте мистецтво пов'язувати чотири руки. Ви не втратите час, який ви втрачаєте щоранку, і, можливо, ваші колеги більше не будуть телефонувати Вам за спиною Гомера.

$config[ads_text6] not found

Цікаві Статті

Бехаті Прінслоо За Секретною білизни Вікторії

Найкраще одягнуті чоловіки з тижня, який був подвійним. Джеймі Фокс, Райан Рейнольдс та Ідріс Ельба

Джон Легенд повертає Шен і робить це виглядає Чорт Красивий

Орландо Блум зрізує дуже тонкий малюнок під час качаючого потрійного джинсового кольору