Запах, підрив та захоплення: Чоловічі рукави, які вам потрібно припинити носіння

Anonim

Аксесуари можуть здаватися маленькими та незначними, але це невелика частина вашої загальної гри, яку ви не можете дозволити собі закріпити.

Спілкування, зокрема, є центром будь-якого позову. Це найчастіше перше, що люди помічають, і те, що ваші колеги судять дуже сильно, якщо вони вже покриті вашими зношеними взуттями та комбінованими туфлями. Помилка в цьому може перетворити вас на "того", хлопця, швидко розумного.

Наступні зв'язки - це серйозні звірства, які абсолютно вбивають вашу гру. Ці погані хлопці можуть просто бути перешкодами, що позбавлять вас від перемоги в тому, що реклама, підвищення зарплати або увага від тієї дівчини, яку ви любите в офісі Christmas Bash.

І тому, що ми хочемо спалити потворні речі тут у офісі D'Marge, матчі або вогонь мета - це перший крок у відновленні вашого життя. Готовий, парень?

Кружевна гайка

Дональд - це все про владу: сила, що підходить, потужність гребінь, сила підробки. Його зв'язки не є винятком. Трамп належить до широкої категорії зв'язків, відданих політичному класу. Ці цифри жирні, блискучі, як правило, прив'язані до пухкого вузла Віндзор, і досить довго, щоб попастися в пояс користувача.

Неважливо, чи ці добре оплачувані хлопці носять Бріоні. Ці зв'язки змушують Вас замислюватися, якщо вони мають зв'язки з вищою освітою, формальні і ніхто з тих пір. Вони, напевно, вважають, що він передає вплив, але це стосується тільки поганого смаку та необхідності особистого стиліста.

ІТ-гай Кляй

Будемо чесними. Шлях ІТ-хлопець з технологією досить героїчний. Але його стилю, як правило, немає. Захистившись у невідомому частині будівлі, знавця програмного забезпечення часто приходить на роботу, схоже на те, що він просто провів ніч, спостерігаючи за перезаписами "Зоряного шляху" - з товаром, щоб довести це, міцно прив'язавшись до білої сорочки.

Заявляючи очевидне, мультяшність новизни галстука додає незрілість до витонченого костюма. І це навіть не підходить для "випадкових п'ятниць". Зв'язок "Зоряного шляху" може бути здійснений в жарт, але - довіряй нам - ніхто не сміється.

Привабливий продаж хлопця

Ми не зневажають професію людини - потрібно робити те, що потрібно для того, щоб поставити їжу на стіл, - але там є велика кількість продавців, які не допомагають собі одягатися, як вони прогулюються жирним рукостисканням.

Привабливий продаж хлопчика, як правило, однаковий колір леді, який ви знайдете в нижній частині showbag. У хворобливому варіанті фіолетового або рожевого кольору вони ставлять "поп колір" до сорому і виглядають як те, що ви отримаєте в пакеті бюджетних весільних костюмів.

Єдине відчутна перевага цієї гаманці полягає в тому, що він повідомляє, що ви маєте справу з трохи сирень, перш ніж він потисне вашу руку і потягне ваші гроші.

Чоловічий парк оренди

З усіх серйозних злочинів, оренду вашого одягу досить близько до вершини. Як і в Sleazy Sales Guy, оренда, як правило, виготовляється з поліестеру настільки блискучою, що ви не відчуваєте себе на місці, чистивши зуби у відбитті.

Вони або такі товсті, що старий парубок Трамп вважатиме, що ти натискаєш це, або настільки худий, що нема чого в першу чергу носити.

Найгірше, що галстук, ймовірно, носив десятки інших дешевих шкенток, яких неможливо заробити, інвестуючи в респектабельний гардероб. Це незручне братство, що чоловіки цілісності та характеру уникають будь-яких витрат.

"Ретро" Кільце

Ретро-галстук, як правило, належить до одного з тих неповноцінних душових сумок, які неможливо уявити, що вони носять що-небудь з цього століття.

Вони, як правило, надходять з магазинів або марочних ринків і мають або приголомшливий малюнок Пейсли, який був немодним у свій день, або дивний геометричний друк, який нагадує вам про те, що ти взяв кислоту.

Вони ніколи не створені добре, і той факт, що вони коштують двох доларів, не враховує. І, на жаль, чемпіон, ніхто не зацікавлений, якщо ваші зв'язки є справжніми предметами з десятиліття, якого ви ніколи не відчували.

Новинка / Веселий галстук

Іноді новий або незвичний зв'язок може пом'якшити ваш погляд і покласти щось трохи на вашому кроці. Приятель Novelty, близький родич ІТ-хлопця, коли хлопці занадто далеко.

Вийшовши в дикій природі, ми виявили, що Новинка / Прикольний зв'язок надруковано з речами, які не пов'язані з нормами чоловічого одягу. Подумайте про фортепіанні клавіші, музичні нотатки, щенята, гірські хребти, що завгодно. І ти знаєш що, діди? Нічого з цього не виглядає добре.

Звичайні підозрювані тут - це хлопці, які закріпилися в управлінні середнього рівня. Наша команда з психології розробляє робочу гіпотезу, але ми думаємо, що це зводиться до того, що це трохи дурень, і сподіваючись, що смішна галстук зупинить людей не помічати.

Шкільний стик

Для більшості з нас школа є далекою пам'яттю, де ніхто не був у їхньому кращому становищі. Але деякі хлопці ніколи не покидали свій пансіонат або веслувальну клуб, і їхні зв'язки є нагальним нагадуванням про свою вірність минулому.

Шкільний галстук, з його густими смугами і старим кольором, залишає нас приголомшливо. Ми досі не можемо повністю розібратися, чому хтось буде витрачати п'ять років на відповідність формі, щоб потім увійти в "справжній" світ і одягнутися так, як вони були на десяти дзвінках на рік.

Подумайте про це таким чином. Корпоративні хлопці не мають багато можливостей персоналізувати свій гардероб, і їхній вибір галстука, як правило, найкращий, який вони отримають. Тож чому б не смітити приватну шкільну школу для чогось, що трохи більше вас, і трохи менше старого тотана.

Кліп-нав'язка

Справжньо, ми зберігаємо найкращі / найгірші, щоб продовжити. Грізний затискач не потребує багато введення.

Звичайно, один з цих поганих хлопців може заощадити вам дорогі хвилини вранці і коштуватиме лише пару баксів, але ці переваги - це зміни в порівнянні з усім іншим, про що ви говорите.

Затискач говорить про те, що вам дуже сподобається, не роблячи більшої сили. Фактично, якщо ви одягнете одне з них, ймовірно, ви найладніший ублюдок, щоб прикрасити ваш офісний простір. І як важко це може бути?

Витратьте на два хвилини з дня, щоб переосмислити просте мистецтво пов'язувати чотири руки. Ви не втратите час, який ви втрачаєте щоранку, і, можливо, ваші колеги більше не будуть телефонувати Вам за спиною Гомера.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)