Новобранці "Бурберні" Творчий майстер за "Тріумф" на "Givenchy's Streetwear"

Anonim

Якщо ви ніколи не чули про це ім'я, то скоро це буде. Італійський дизайнер Рікардо Тиссі часто витримує той самий повагу, що і легендарні піонери люкс-вулиця, такі як Кім Джонс (людина за версією Supreme x LV), а його тільки що набрали Burberry як свого наступного дизайнера.

Це найважливіше оголошення відбивається на тлі останніх 12-тирічного періоду Tisci, що є його креативним керівником, роботою, яка показала, що він керує французьким одягом з традиційно витонченої етикетки в одне з найвпливовіших імен в іграх з вухом високої моди .

Він також не має жодних відгуків, тому що Instagram після того, як затьмарює Virgil Abloh Off-White, майже мільйон, тісна дружба з кладами Кардашян і кредит на розробку Kanye West і Jay-Z's Watch the cover of the Throne album from 2011 р.

NIKE RT @nike @ nickelab

Публікацію, надіслану Рікардо Тиссі (@ riccardotisci17) від 8 лютого 2018 року о 16:23 PST

Будьте впевнені, це буде цікаво, щоб побачити, де Tisci приймає знакові траншеї британської етикетки та шаблони підписів, які часто можна знайти драпірування органів таких людей, як Девід Бекхем.

З огляду на креативний напрямок Тісчі в минулому, шанувальники можуть сподіватися побачити більш темні елементи з вулицею та релігійними впливами, які були висунуті для гарної міри, щоб суперечити основному британському шарму Burberry.

Чи може ця людина знову витягнути її в одній з найбажаніших модних ролей? Тільки час покаже.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)