Дебют Бреітлінга Limited Edition Navitimer Aviator 8 Про MR PORTER

Anonim

Два енергомашини їх відповідних полів об'єдналися, щоб запропонувати обмежений тираж годинника в інтернет-магазинах.

Вперше Breitling зробить обмежене видання Navitimer Aviator 8 B01 Chronograph 43 доступним через інтернет-магазин чоловічого одягу, MR PORTER. Часи є однією з найуспішніших пропозицій швейцарських годинників, які поставляються всього за 1000 штук по всьому світу.

Корпус з нержавіючої сталі 43 мм має відмітну панель із атласним покриттям, яка носить індекси та арабські цифри на додачу до виразного вказівника. На циферблаті мова йде про срібну обробку з дуже прохолодними антрацитними контрастними полями. Також є три чорних підкаталоги для хронометрів, а чіткість допомагає великим люмінесцентним цифрам SuperLumiNova.

Всередині швейцарського годинника - виробництво Breitling Caliber B01, точний механізм, який є сертифікованим хронометром COSC для точності та точності. Цей рух забезпечує години, хвилини, секунди та функцію дати разом з вищезгаданими лічильниками хронографа. Годинник забезпечує резерв потужності понад 70 годин, що означає, що ви можете залишити його на тумбочці більше двох днів, не потребуючи повторного регулювання часу.

Годинник закінчується коричневим шкіряним ремінцем і буде зроблено виключно на MR PORTER з 4 червня, перш ніж потрапити в Breitling бутики в липні.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)