Найкращі взуття для чоловіків з великими ногами ноги

Anonim

Покупки взуття ніколи не бувають веселими, і це тільки посилюється, якщо Всемогутній проклинає вас широкими ногами. Багато кращих взуттєвих виробів не враховують різну ширину ніг, а ті, які нагадують нам про те, що ми часто носили наші вчителі початкових класів. Досить сказати: не класний. Тому, щоб сподіватися на те, що ротан-лайфери сподіваються, ми вилили глибини Інтернету, щоб виробити двадцять найкращих широкоформатних взуття для бізнесу, вихідних та тренажерного залу, а також деякі поради, які допоможуть вам на шляху .

Наскільки широко?

Це не точно універсальне. Кожен бренд має власне власне позначення для широкого вибору, тому для вас потрібно проводити свої дослідження на своєму веб-сайті або в магазині, щоб вибрати правильний. 2E є популярним позначенням для широкого вибору (чому це не 2 Вт, ми не впевнені), але вам все одно доведеться робити додаткову роботу, щоб переконатися, що ви купуєте черевики, які не дадуть вам пухирів або поворотів ваші ноги фіолетові

Експеримент з різними матеріалами

Це добре, якщо ви працюєте в консервативному офісі, але більш м'які матеріали, як правило, влаштовують більш широкі ноги, ніж їх менш прощальні брати з твердої шкіри. Матеріали, такі як замша та нубук, розтягуються і рухаються з вашими ногами, навіть якщо вони перебувають на більш повсякденній стороні і можуть не пройти тест на роботі. Це не крихітний шаблон взуття, яке ми включили нижче, ідеально підходить навіть для найсвіжіших корпоративних середовищ.

Не падайте за кон

Більшість продавців взуття буде спина вікової пряжі, що "шкіряне взуття розтягується", і це не повна неправда - але це не має значення. Навіть якщо ви ледачий, сидячий шматочок дерьмо, чия щоденна вправа включає в себе прогулянку від кабіни до офісу, сніданок, щоб отримати сумку Twisties, ваші ноги будуть набухати протягом дня. Що відчуває "трохи затишний" у DJ's, це може викликати світ болю бігаючим для автобусу до зовнішніх околиць після шести вечора.

Йди до кордвайнера

Перш ніж запитати, "який пекло є кордуном?", Ми, напевно, повинні нагадати вам, що деякі хлопці просто не підійдуть до будь-якого взуття, навіть якщо вони широко підходять. Щоб запобігти тривалості життя пухирів, поїздки на лікарів-подиатриїв та непривабливих лайок, які змушують вас уникнути, ви можете заощадити гроші (наприклад, shitload) і вдарити взуття. Вони можуть підходити до специфікації, додати деталі, які ви не можете отримати на будь-якому іншому взутті, і забезпечити вам незліченну задоволення від того, щоб сказати "на власному замовлення", коли ваші товариші на роботі запитують вас, куди ви купуєте взуття.

1/20

ASOS Desert Boot

Вересневий стопер, пухна черевик важко перемогти. Популяризований Стівом Маккуінем, вони були давнім смартовим випадковим опором, які додають примхи та стиль для джинсів, китайців та майже всього іншого, окрім бордерів або тукс. Бренд ASOS поставляється в доступній кам'яній замші, і не буде коштувати вам більше, ніж п'ятдесят баксів.

2/20

ASOS Tan Chelsea Boot

Якщо пухна черевик - король повсякденного взуття, чолі челсі - це укол, який хоче зняти його. Дотик розумніший, але не менш універсальний, ніж пухна черевик, челсі чоботи ідеально підходять для розмаїття простих джинсів і білої сорочки комбо. (Штучна) замша робить речі випадковими і не зруйнувати ноги після довгої ночі на плитки.

3/20

Френк Райт Брог

Чорні брюки Френка Райта захоплюють примхи класичного марення, не втрачаючи відчуття на територію Брюнсвік Сент-Хіпстер. Бронгінг - це легка, менша в першу чергу альтернатива простому oxfords або дербі, і на вісімдесят доларів ви б трохи muppet сказати ні.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)