Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон

Anonim

Канни це смак тижня для кращих одягнених чоловіків у цьому виданні з величезними зірками, що збираються на щорічний кінофестиваль у сонячній Франції.

Джеремі Реннер одягав смокінг на червоній доріжці, а Льюїс Гамільтон вирішив піти на маршрут лінійного прогулянки. На запущеній акції $ AP Rocky увійшов у незадовільний ансамбль, об'єднаний з Девідом Бекхем у класичному чорному смокінгу. Приєднання до хрестового походу Так був Колін Фаррелл, який на диво менш дражнистий, ніж зазвичай.

За межами Каннського міхура у нас є Кріс Пайн, який веде шлях з подвійним сукні, який підходить для літніх обов'язків. Завершуючи схему, Зак Ефрон робить класичний сірий у сучасному стилі та Кейнан Лонсдейл, котрий дбає про естетичний стиль британського хлопця.

1/7

$ А. П. Роки і Девід Бекхем

Вбивця моди А $ AP Rocky пробився в Канни поряд з кавалькадою великих імен, включаючи Девіда Бекхема. Пара підходила до чорного кольору для появи сну під час запуску.

2/7

Кріс Пайн

Кріс Пайн це робить ще раз і показує чоловікам, як кава бігається протягом весни. Все про льону, хлопці.

3/7

Льюїс Гамільтон

Гамільтон зайняв деякий час з керма для Mercedes і кинув на Каннський кінофестиваль для модного заходу. Він розмахував бомбардувальником у районі Гуччі над витонченими відбіленими нитками.

Цікаві Статті

12 найуспішніших чоловіків знаменитостей тижня [14.08.15]

30+ чоловічі довгі зачіски та ідеї для стрижки

Garogosi випускає цілу лінію ювелірних виробів з льодовика

Девід Бекхем, Райан Рейнольдс та Майкл Б. Джордан є найкращими чоловіками цього тижня