Bell & Ross BR V2-94 Racing Bird Chronograph є даниною майбутніх гоночних літаків

Anonim

Обмежений тираж годинника для концептуального гоночного літака знаходиться прямо біля алеї Bell & Ross.

Для конвенції Baselworld 2018 французька годинна компанія дебютувала хронограф BR V2-94 Racing Bird Chronograph, сміливий експериментальний хронограф, який викликає глянсову естетику їх концептуальної літаки BR-Bird з унікальною задньою кабіною.

Старовинний натхнення відсутній у цьому творі з чітким акцентом на сучасний вигляд. Корпус з нержавіючої сталі 41 мм містить BR-CAL.301, автоматичний рух, який запускає годинники, хвилини, секунди, дату та подвійні лічильники хронографа на 30 хвилин.

Ці деталі точно контрастують із білим циферблатом завдяки оранжевій секундній руці та підсвігам хронографа, встановленим синьо-білим кольором.

Арабські цифри також роблять приємний дотик у фронті для читання, а весь шматок полірується синьою рамкою.

BR V2-94 Racing Bird Chronograph має 42-годинний резерв потужності та 10 метрів водонепроникності. Він буде в обмеженому пробігу всього 999 одиниць і в парі з або синій шкіряний ремінець або сталевий браслет.

Обмежений до 999 одиниць, BR V2-94 Racing Bird оснащений ETA 2894-2 (який B & R називає BR-CAL.301) і доступний на синьому шкіряному ремінці або сталевому браслеті.

Жоден офіційний австралійський тариф не був звільнений, але американська ціна в даний час починається від 4, 400 доларів США для версії шкіряного ремінця. Ми оновлюватимемо це, як тільки буде оголошено місцеве ціноутворення.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)