Сумний, насправді, корисний для вас, зараз психологи підраховують

Anonim

Тільки тоді, коли я думав, що зі мною було щось не так, щоб сидіти на краю мого ліжка, і тихо дивився в сухеньку мою спальню 20 хвилин на день; Виявляється, я все добре!

Правильно, пані та панове, тепер можете плакати з радістю, тому що суть офіційно є ключем до щастя. Так, ти прочитав це право. Джерело нашого малоймовірного порятунку? Романтичні поети та німецькі вчені. Плюс здоровий лязк Брока Бастіана, австралійського психолога та автора книги "2018 року", "Інша сторона щастя": "Прийняття більш непорочного підходу до життя" .

Перш ніж потрапити до даних, давайте звільнимо кілька міфів. Перш за все, оскільки лічильник інтуїтивний, як це звучить, має сенс, що сумне є ключовим компонентом щасливого життя. Подумайте про це: найбільш суперечливими аспектами депресії є апатія та млявість. Але коли ви сумніваєтеся, ви не байдужі до чогось: ви розчаровані чи здивовані цим. Тому що ти доглядаєш. І це хороший знак психічно здорової людини, тому що в житті є багато речей, які повинні змусити вас засмучувати. Це коли ви перестаєте давати дерьмо, що щось не так.

Те, що ви називаєте нервовим зривом, я називаю "Ой", випадково бачив речі, як вони є

- так сумно сьогодні (@sosadtoday) 25 червня 2018 року


Отже, могла б навчитися охоплювати "сумні", вилікувати зростаючі темпи депресії у світі? За словами Брока Бастіана, стигма навколо негативних емоцій насправді є однією з причин депресії. Якби люди могли бачити свої напади меланхолії як неминучої зворотної сторони на свої моменти радості, і визнати це взаємодія як важливу частину добре живих життєвих темпів депресії (у тих, хто не має хімічних дисбалансів у грі), слід зменшення

Це те, що Кітс потрапив у своїй "Оді на Меланхолії". Романтики вважали, що миттєві моменти екстазу ми всі відчуваємо в покільцях / в наших любовних життях / сім течіл вниз в нічному клубі, "Зупинитися (і) з красою-красою, яка повинна вмирати. "Тому що" Фенсі не може обманювати так добре, як їй це роблять ". Іншими словами: усі ми хотіли б думати, що це можливо - навіть обов'язково - щоб, якщо ми виберемо" життєвий вибір ", ми зможемо підтримувати нашу щастя

Клінічні психологи зараз згодні, що це неправда. Дійсно, ключ до максимального щастя полягає в тому, що, незважаючи на те, наскільки "ви добре в житті", ти не будеш щасливим 24/7, і це сумне почуття не означає, що ви не живете в житті . Це просто означає, що ви людина.

мала розмова вимагає на 100% більше енергії, ніж вигодовувати

- так сумно сьогодні (@sosadtoday) 15 серпня 2018 року


Люди менш схильні до клінічної депресії в суспільствах, які це розуміють. Як повідомляє Кварц, "У Китаї та Японії як негативні, так і позитивні емоції вважаються важливою частиною життя. Смуток не перешкоджає відчути позитивні емоції, і, на відміну від західного суспільства, немає постійного тиску на радість ».

"Людина, яка живе в західній країні, в чотири-десять разів частіше відчуває клінічну депресію або тривогу протягом життя, ніж особа, яка живе у східній культурі".

Як цього суспільного очікування на пошуки щастя впливає на людей, минулого року випробував психолог Брок Бастіан. Він поділив 116 студентів коледжу на три групи для виконання неможливої ​​анаграми. Першій групі сказали очікувати провалу. Друга група не була, і завершила тест у "щасливій кімнаті" з мотиваційними плакатами та веселими нотами. Третю групу отримали нейтральну кімнату.

"У самому храмі Волшебства / Вейл Меланхолія має свою совравську святиню" (Кітс, Ода на Меланхолії)

Як повідомив Кварц, "Після виконання завдання всі учасники взяли випробування на хвилювання, які вимірювали їхні відповіді на неможливість анаграми, і заповнив опитувальник, призначений для оцінки того, чи впливали суспільні очікування на щастя, як вони обробляли негативні емоції. Тоді вони також пройшли тест на емоційний стан ".

Після цього Бастіан виявив, що у "щасливій кімнаті" студенти більше турбувались про свою невдачу, ніж у інших двох кімнат. "Ідея полягає в тому, що коли люди опиняються в контексті, де щастя високо цінується, він створює відчуття тиску, яке їм слід відчувати таким чином", - сказав Бастіан Кварцу . Тоді, коли вони зазнають невдачі, вони "промовляють про те, чому вони не відчувають, як вони думають, що вони повинні відчувати", подальше погіршення їхнього стану духу.

Ще однією перевагою, пов'язаною з печалью, є те, що болісні часи спонукають нас до атрибутів, які роблять нас більш щасливими в довгостроковій перспективі. Саме під час невдачі ми тісніше з'єднуємося з людьми, а також, де ми будуємо свою стійкість, сказав Бастіан Кварцу .

життя сука, а потім ви думаєте, що це може бути добре, на секунду, а потім це сука знову

- так сумно сьогодні (@sosadtoday) 8 серпня 2018 року


У той же час він попередив людей, що вони не беруть його висновки буквально. "Справа не в тому, що ми повинні намагатися бути сумнішими в житті. Це те, що, коли ми намагаємось уникати сум, розглядаємо це як проблему і прагнемо нескінченного щастя, ми насправді не дуже щасливі, і тому не може користуватися перевагами справжнього щастя ". В основному: краще прагнути до" добре налаштованого ", ніж щасливого.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)