Baume - це новий доступний годинник фірми Richemont, який можна повністю настроювати

Anonim

Якщо ім'я звучить знайомо, то ви не помилитеся. Baume - це нове бренд від швейцарського годинника Baume & Mercier, який зосередиться на постачанні сучасних творів, які пропонують індивідуальність та стійкість, яку ніколи не бачили в групі Watch the Richemont.

І перш ніж ми потрапляємо в технічні подробиці, це надзвичайно доступне за цінами, починаючи з лише 540 доларів США. Baume змогли досягти цієї цінової точки завдяки використанню кварцових і японських механічних рухів Miyota поряд з екологічно чистими матеріалами, такими як ремінці з натуральних та висувних матеріалів - думаю пробку, лляну, бавовну, Alcantara та ПЕТ-пластику.

Для того, щоб вирізати власну ідентичність серед молодого покоління, годинники Baume не матимуть будь-яких дорогоцінних металів або матеріалів для тварин. Всі моделі мають алюмінієвий корпус на місці з нержавіючої сталі, а також відмітна корона на позначку 12 годин на відміну від звичайного 3-х годинної позначки.

В даний час годинники розроблені в Женеві та зібрані на об'єкті Рішемонт в Нідерландах. Існують плани побудувати більше виробничих місць, де годинники будуть продаватися, щоб транзит продукту та вуглецевий слід ще більше можна було зменшити.

Baume буде запускатися з двома колекціями на даний момент: Iconic серії та Custom Timepiece серії. Iconic буде оснащувати 41-міліметровий корпус у поєднанні з мотоциклетними матеріалами та автоматичним рухом Miyota, який забезпечує 40-годинний резерв потужності.

Індивідуальний годинник тим часом прийде в різних стилях з варіантом 41-мм маленьких секунд, 41-мм ретроградним варіантом, 35-мм-місячною фазою та 35-мм маленькою секундною опцією. Налаштування цих частин може бути додатково модифіковані з масивом варіантів випадку, обробки рук, ременів та заднього сидіння.

Тепер ви можете переглянути онлайн-конфігуратор Baume для розробки власних годин. Слово попередження, це досить захоплююче.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон