Чудові подарунки для чоловіків, коли у вас немає ідеї, що купити

Anonim

Купуючи свою людину, подарунок - це завантажений пістолет. Якщо ви йдете занадто кричучими, і йому це не подобається, ви ризикуєте витратити багато грошей. Проте Lowball це, та ви могли б з низьким рівнем ключових кислотних відносин.

Щоб допомогти вам уникнути цього (так, щоб шкарпетки, хитрі зв'язки та кімнатні рослини, призначені померти самотньою смертю, могли повернутися до невпункового смітника звідки вони прийшли), ми склали список найбільш унікальних і функціональних подарунків Ваша бодай половина ніколи не застерігає.

Як вибрати подарунок, який він дійсно сподобається

Залежно від того, як довго ви збираєтеся знайомитись, це може легко потягнути вас. Якщо ви так довго не були разом, тонко перевірте, що він любить, наприклад, вино, перед тим як розібратись на марочне вино. Якщо ви були одружені тисячоліттями, то, швидше за все, ви купили йому достатню кількість того, що йому сподобається, тож трохи переключіть його. Ви знаєте, як би ви в спальні.

Що уникати

Жіноча білизна (якщо ви не читали цього посібника), все, що ви можете собі уявити, отримуючи від вашої жалючої тітки Сьюзен, слабко прихований подарунок для себе, натяки (наприклад, бігова доріжка, дезодорант та ін.), Подарункові сертифікати JBHifi для речей, які вони б вибирали самі

Як виправдати це

День народження, подарунки на День Святого Валентина та Різдва не потребують обгрунтування Також не відбуваються ювілеї. Однак, якщо ви нетерплячі, щоб купити вашу людину токен любові, просто зробити свій власний випадок; вчинити шахрайство з кредитними картками, ввійти в схему відмивання грошей, брехати, обманювати, красти, сказати йому, що ви знайдете його найкращого товариша надзвичайно привабливими - варіанти нескінченні!

Ви вибрали свій виправдання? Тепер просто вибери свою людину.

1/26

Для бігуна та плавця людини

Коли навушники з бездротовими навушниками Beau see's JLB, його заплутані білі яблучні навушники будуть з нетерпінням відкидатися. Ці JLB спроектовані таким чином, щоб комфортно залишатися на місці на всій вправі, при цьому вони виглядають гладенькими. Найкраще - він дійсно їх використовуватиме. Від 300 доларів.

ПОКУПАТИ

2/26

Для The Bookish Man

Якщо ви хочете, щоб ваш одержимий хлопець одержимить за допомогою літнього заклинання, вони оцінять цей подарунок від короля сміттєвої прози Чес Сміта. Від 25 доларів.

ПОКУПАТИ

3/26

Для спрагненої людини

Екологічні чоловіки будуть захоплюватися цим переднім краєм, стильною пляшкою для води, яка залишається холодною протягом 24 годин і гаряча для 12. З 35 доларів.

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації