Австралійські підприємці діляться стратегіями для управління стресом та психічним здоров'ям

Anonim

«Така помилкова реальність підприємництва. Це найпростіша нова справа. Сприймання полягає в тому, що ви працюєте на власних годинах, вам не потрібно повідомляти про неї, можна носити все, що завгодно, ви можете робити все, що завгодно. і тоді в кінці ви отримаєте велику перевірку жиру. Так далеко від реальності ".

Стівен Премутіко, технічний підприємець, інвестор та засновник компанії "Диммі", безумовно, не відмовляється, коли запитає, чи ідея всієї "салону" переживе довгий шлях.

Але він має рацію: навіть якщо це не таке сексуально, як мова йде про єдинорогах із багатомільярдами доларів, підприємці повинні думати про своє психічне здоров'я. Для "Психічного здоров'я травня" ми провели співбесіду з деякими провідними викладачами Австралії, щоб дізнатись, чому 72% підприємців постраждали від умов психічного здоров'я (у порівнянні з 20% населення Австралії) і що з цим можна зробити.

Чому статистика настільки перекочується?

Марті Спарго, співзасновник компанії REIZE (Клуб з енергоефективних напоїв), вважає, що ця статистика не здивує його, оскільки:

"Бути підприємцем абсолютно страшно для вашого психічного здоров'я".

Справа в тому, що більшість нових підприємств збігаються, і з цим приходить багато втрачених грошей і часу. Марті сказав Д'Марґу, що це може призвести до: "Ви сумніваєтесь у більш широкому погляді і часом депресію або навіть самогубство". Він продовжує казати: "Навіть успішні стартапи - це емоційні гіркі сорочки; це просто вони мають більше хороших днів, ніж погано ".

"Засоби масової інформації замикаються на кілька історій успіху, і кожен, хто розглядає можливість залишити свою роботу, щоб розпочати свій бізнес, прагне наслідувати успіх декількох єдинорогів".

«Проблема в тому, - продовжує він, - це абсолютно нереально. Замість цього ми повинні продемонструвати правду про стартапи та про залишення після виходу з ладу, щоб люди могли мати більш повне уявлення про реальність бути підприємцем ».

Патрик Кідд, підприємець, чий розкішний перукарня PATRICKS вийшов з моменту початку до багатонаціонального бренду надзвичайно швидко, підтримав це; вказуючи на те, що запуск вашого власного корабля спричиняє серйозні побоювання.

"Бути підприємцем, як биполярний, серйозно! Через одну хвилину ви можете бути на вершині світу і відчувати себе непереможним, то одне повідомлення електронної пошти або дзвоніть пізніше, ви можете бути прикордонним самогубством ".

Отже, чи працюєте ви 9-5 стресними стражданнями, починаєте працювати або просто розглядаєте суперечливість: уважно погляньте на поради щодо психічного здоров'я.

Візьміть триденні вихідні

Якщо ви не можете принести собі відпочинок, це найкраще інше (і може виявитися більш стійким у довгостроковій перспективі). Стівен Премутіко зараховує його, дозволяючи йому працювати протягом десятиліття - без зупинки - перш ніж продати свій бізнес Tripadvisor.

"Не приймаючи свято протягом 10 років, це стало основним моментом до кінця. Це звучить так просто, але це настільки сильно. Триденний вихідний на віддалі від офісу, щоб розслабитися, зарядитися та підбадьорювати. Багато чого з читання, подкастів і мислення. Я б зробив багато мого великого мислення тут. Для biz, і для мого життя. Дивно, що може трапитися, коли ти просто з'їздишся на кілька днів, і нехай ваше серце та розум розмовляють безкоштовно ".

Створіть лояльну команду

Метт Дженсен, засновник MJ Bale, каже, що важливо мати спеціальні бізнес-стратегії, які допоможуть вам подолати піки та делікатеси підприємницького життя.

"Делегація має важливе значення, адже переконана, що у вас є прекрасна команда та лава, як у спорті".

Хоча "наш бізнес є нашою дитиною, а іноді важко відпустити", стверджує Стеван, кажучи, що в кінці дня важливо мати чудову людину з вашої сторони.

"Каталізатором для мене, який міг би отримати більший баланс і відступити більше, був коли я знайшов справді дивовижний 2IC, Ашеш Чакко. Я довіряв йому у своєму житті, і вперше за багато років я знав, що бізнес буде виживати (і, можливо, навіть процвітати!), Якщо б я не був першим в Росії, і він прожив 24/7! "

Залишайся вірним своєму баченню

Джеймі Гонсалес, засновник компанії Limitless Living, нагадує нам, що визначення пріоритетів має важливе значення для того, щоб залишитися вірним вашому баченню. "Якщо я відчуваю тиск, то я знаю, що я роблю щось у своєму бізнесі, я не повинен робити".

"Якщо щось мені не подобається, я вирішу це завдання. Чим більше простору я повинен насолоджуватись тим, що я дійсно люблю робити, тим більше я придумую творчий контент і можливості, набагато простіше ".

Персональні магазини

Патрік Кідд каже, що "якщо ви дійсно хочете потанцювати з дияволом, щоб відкрити себе для стресу, тривоги та неспання (у порівнянні з нормальною роботою)", важливо мати особисті виходи, щоб запобігти стресу.

Великий шанувальник медитації, Метт Дженсен погоджується.

"Я практично здійснюю трансцендентальну медитацію і думаю, що це дійсно корисно".

Фізичне благополуччя також є ключовим: чи це вага, біг, дотик, пішки, плавання або будь-яка ваша справа. Для Мэтта особисто він користується режимом групової підготовки F45 "Плюс баланс медитації".

Отримати тренування

Патрік Кідд розповідає нам, як "На задній частині порад від однієї з членів мого правління я зустрів психіатра, який спеціалізувався на людей, які працювали на високих стресових позиціях". Це включало в себе п'ять-десять хвилин "присутності в даний момент" Дай йому мозок перерву один раз на день.

"Я відчував себе дещо дивним, роблячи це вперше, але це, мабуть, одна з найкращих, що я коли-небудь робив, і тепер я рекомендую її всім, кого я зустрічаю на подібних позиціях".

Він описує це як двигун Ferrari: він збудований для жорстких змін, але лише протягом відносно коротких періодів часу, тоді йому потрібно охолонути.

"Якщо обертати занадто важко і занадто довго, двигун підірве, і ви не хочете, щоб це відбувалося у вашому мозку, коли ви поставили 10 років свого життя і мільйони доларів грошей інвесторів у бізнес, не кажучи вже про це вплине на ваше особисте життя, друзів і сім'ю! "

Не забувайте своїх друзів

Стівен розповідає, як він надав підтримку друзі, який почав путівку.

"Через кілька місяців він зателефонував мені і сказав, що все, про що ви говорили, вибухнуло. Але є одна річ, про яку ви ніколи не говорили мені - це так криваво самотно ".

Проїзд підприємець - це важка, але красива їзда. Незважаючи на те, що жертви неминучі, переконайтеся, що ви докладаєте зусиль до дружби.

Встановити кордони

Зупинити почуття провини та поставити кордони на місці, було сильним загальнодоступним повідомленням. Для Стевана найважчий аспект цього полягає в тому, щоб "перестати відчувати себе винуватим, якщо я не відповім на електронну пошту протягом декількох хвилин (у будь-який час доби) або дзвоніть від однієї з моїх команд цілодобово".

"Я зрозумів, що я не міг би бути великим лідером, чудовим мислителем або веселим, щоб бути навколо, якщо я був" на "весь час і завжди на краю. тому я почав накладати кордони ".

Позитивний побічний ефект цього, на думку Стевантана, полягає в тому, що ви зможете розробити нову оцінку рівня кордонів вашої команди та балансу.

"Границі можуть бути такими простими, як залишити свій телефон біля дверей, коли ви приїдете додому, залишаючи його вдома, коли ви прямуєте на пляж або подаєте собі половину дня по п'ятницях".

Отже, чи варто стати підприємцем?

За словами Стевана, "Мало хто речі настільки ж корисні, як отримати ідею від землі, вирішити проблему, зробити пастку на планеті або руйнувати індустрію". Але вам доведеться приносити жертви, щоб витягнути його.

"Якщо ви знаходитесь в ньому для слави та щастя, не п'ютеся: залишайтеся у своїй роботі 9-5 та безпеці та розсудливості, що це дає".

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)