Очевидно, ваш граф сперми збільшиться, якщо ви перестане носити нижню білизну

Anonim

Найскладніша правда, яку ви всім знайомі, нарешті була доведена. наукою.

У недавньому американському дослідженні вчені з Гарвардської школи охорони здоров'я Т. Чана виявили, що чоловіки, які носили боксерські шорти, мали на 25 відсотків вищу кількість сперматозоїдів, ніж ті, що належать до нижньої білизни. Інакше кажучи, йди командно, і ти більше ніколи не бравш блазнів.

Наукове пояснення, опубліковане в журналі Human Reproduction, звичайно, дещо складніше, ніж це. Це пов'язано з підтримкою гормонів, які впливають на кількість сперматозоїдів щасливими. Дослідження, яке становило 656 чоловіків, показало, що більш прохолодна температура навколо яєчок збільшила вироблення сперми.

Це пов'язано з тим, що виробництво сперми є найбільш чутливим до температури вище 34 градусів за Цельсієм (92 F). Це явище можна побачити в більш теплі дні, коли ваші яєчка висять з тіла нижче, ніж в більш прохолодні дні, коли вони наближаються до тіла.

У царстві нижньої білизни, штанів і жокейних шортів тримають мошонку ближче до тіла, що змушує яєчка розігріватися. Боксерські шорти в той же час містять більш слабкий і "більш простий" придатність, що сприяє виробництву сперматозоїдів.

Дані дослідження показують збільшення загальної кількості сперматозоїдів на 17%, а також 33% більше плавних сперматозоїдів при порівнянні боксерів та нижньої білизни. На щастя, це знахідка не впливає на форму сперми або якість ДНК - це просто цифрова гра.

"Оскільки чоловіки можуть змінювати тип нижньої білизни, яку вони хочуть носити, ці результати можуть бути корисними для покращення функціонування чоловічої кашлю", - зазначає провідний дослідник дослідження Лі Лі Муанг-Аларкон.

Дивні результати були отримані проти факторів, які впливають на вироблення сперми, включаючи вік людини, індекс маси тіла (ІМТ) та особисті звички, такі як куріння та. ми не хлопчачи. використання гарячої ванни.

Хоча попередили, що зміна вашого нижчого білизни сьогодні не гарантуватиме збільшення числа сперматозоїдів на наступний день.

Автор дослідження, доктор Хорхе Чаверро, сказав Бі-Бі-Сі, що "для зміни усього населення сперми потрібно близько трьох місяців, тому плануйте заздалегідь".

Ну там у вас є це. Хто сказав, що вільний щоденний день - це неприємність для суспільства?

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон