Експертний перукар показує таємницю ідеальної стрижки

Anonim

Давайте подивимося на кілька метросексуальних моментів. Ви дієте так, як у вас є імунітет до стилю знаменитостей і занадто зайнятий для всього, що швидше забираєшся вранці, але насправді ви дбаєте про вашу зачіску. Питання в тому, як правильно підібрати правильну стрижку?

Там багато факторів, які входять у гру, включаючи такі речі, як форма обличчя, кількість волосся та природний спосіб, яким ваші сидіння вважають за краще. Ну сьогодні ваш щасливий день. На борту ми отримали нагороду настільного перукаря Ентоні Надера, щоб допомогти вам виглядати та відчувати себе найкращим, по одній нитці за один раз.

Дослідження перед наступним призначенням

Ви дивитесь на ікони стилю для вашого одягу, так чому б не ваше волосся?

"Багато чоловіків увійшли до мого салону з посиланнями на їхні улюблені зірки" капризних зачіски ", - пояснює Надер. "Якщо ви не можете готувати заздалегідь або просто підтягнути кілька фотографій, коли ви розслабляєтесь в перукарському кріслі, це полегшить нашу роботу. Зовсім точно, ви все одно будете на своєму телефоні ".

Надер каже, що фотографічний натхнення є безцінним на ранній стадії консультацій. Це гарантує, що і перукар, і клієнт знаходяться на одній сторінці, а головне, ви в кінцевому підсумку стрижку, яку ви не ненавидите.

Комунікація є ключовим

Під час проведення консультацій ваш стиліст повинен мати кілька питань для вас (якщо ні, то ви можете бути в неправильному закладі). "Одного разу він має ручку на те, що вам подобається в розрізі, він може оцінити, наскільки добре він буде працювати для вас", говорить Надер.

Теми бесіди повинні охоплювати:

  • Тип волосся
  • Текстура волосся
  • Стиль життя

Остання частина є загальним недооціненим фактором, який Надер підкреслює. "Ви готові щоранку проводити час, щоб відновити свій новий зір? Якщо відповідь ні, то зачіска є бюстом, навіть якщо ваші нитки підходять для цього ".

Слідкуйте за допомогою експертних порад

Одне з перших справ, які перукар зробить, - поглянути на ваші моделі зростання. "Скажіть, ви подивитеся на одну з знакових зачіски Бекхема, але ви маєте хвилю у ваших волоссях. Стиль не є недосяжним, але ви повинні бути бажаними, щоб висушити хвилю з ваших волосся, так що вона відповідає панові B, "говорить Надер.

"Це зобов'язання, яке ви готові зробити?"

Ми отримуємо це. Важко відпустити ідею, коли ваше серце налаштоване на це, але послухайте експертів, якщо вони застерігають від погляду. Є причина, чому вони знають, чи вона буде працювати для вас. Якщо ваш перукар вважає, що ваше волосся занадто тонке, щоб зняти погляд, не вважайте це образою - візьміть його як конструктивний відгук, який приведе вас до праведного шляху до кращого стилю.

Будьте реалістичними, зберігаючи зачіску

В кінці дня найбільше важливо те, що вибраний вами стиль відображає, хто ви є і як ви хочете бути сприйняті. Тенденція - це нормально, але воно ніколи не стискає комфорту та впевненості.

"Ви бачите ці зарубіжні чоловічі модні паради і всі кричущі речі, які йдуть разом з ними (не кажучи вже про великі бюджети), і це легко потрапити в те, що не є практичним вибором", - пояснює Надер.

"Зніміть все інше, поки не побачите волосся. Це стиль, який ви дійсно схвильовані для відтворення, або ваш уявний бульбашок вибух з перевіркою реальності, як важко відтворити? "

Пам'ятайте, що моделі та знаменитості називаються визначеним способом протягом певного часу. Якщо ви живете зайнятий спосіб життя і не може дозволити собі годину щоранку, щоб відсортувати стрижку, то відповідь очевидна.

Знай свої продукти для волосся

На темі професійної консультації обов'язково звертайте увагу на поради перукаря щодо продуктів для волосся та останні рішення для догляду за волоссям. Вони займаються цим в середньому по 8 годин на день, 6 днів на тиждень протягом всієї своєї кар'єри. Дайте те, що вони рекомендують спробувати на місяць, і якщо він не працює, скажіть їм, а потім прийміть своє рішення.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон