Олександр Скарсгард показує вам, як оцінити літній вигляд "Вбивця" за допомогою трьох простих п'єс

Anonim

Сорочка Чино. Кросівки. І це все.

Гаразд, це трохи продуманіше, ніж це, але якщо це мінімальне навантаження на літній погляд, то після цього Олександр Скарсгард - ваш стильний рятівник.

Гірчиця, жовто-зелена, Симпсонів-обличчя, все, що ви хочете назвати, це працює на чоловіках, а Олександр Скарсгард - живий доказ. На нещодавній прес-конференції "Маленька барабанна дівчина" в Лондоні та Каліфорнії визнаний нагородами актор виявився дуже класний і випадковий вигляд, який привернув його тільки потрібну кількість уваги, не виглядаючи занадто примхливою.

Справжня героя - це тональна візерунчаста куртка сорочки Скарсгара в яскраво-жовтому кольорі. Хоча більшість хлопців, як правило, ухиляються від яскравого кольору, це бажане зміна, щоб побачити, як сорочку можна з'єднати для більш респектабельного вигляду. Просто ляскайте його з обрізаними чорними цінками, класичним годинником і свіжими білими кросівками із середньої вершини.

Подумайте про зв'язок. якби Бонд коли-небудь пішов у відставку і жив у модному SoHo.

Потрібне трохи більше кольору у вашому житті? Дивіться колір, який Кріс Пайн недавно носив, що чоловіки також потребують у своєму житті.

1/3

2/3

3/3

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui