Алекс Родрігес показує, як правильно одягнутися як людина середнього віку

Anonim

Коли ви знайомі з безсмертною Дженніфер Лопес, вигляд гідний просто не достатньо добре.

На щастя, Алекс Родрігес має те, що потрібно зробити у відділі стилю, щоб грати флейтиста для талановитого артиста. Для тих, хто не в США, хто не знає, "А-Род" - як він більш відомий, це колишній професійний бейсболіст, який має аналогічний статус Тома Брейді в грі.

Його виграш протягом десятиліть не лише вийшов з поля, але. Останнім часом Родрігес демонструє свою майстерність у відділенні чоловічого гардеробу, де забиває деякі перемоги з натовпом стилю. Нічого нового тут, вірно? Невірний Як 43-річний чоловік середнього віку, Родрігес є прекрасним прикладом того, як одягнути у свій вік.

Його обертання ниток включає в себе безліч костюмів, які, як правило, краще підходять на великій рамі, ніж у звичайного гравця Дейвіна Джонсона.

Експонат один: чіткий бежевий комплект білизни в парі з блакитною сорочкою та чорним візерунком. Подивіться, що ідеально підходить для літніх днів.

У виставці B представлені смачні повсякденні повсякденні вбрання. Це складалося з дуже гладкої куртки з мармурової пиріжки марсала Твід, яка була розібрана з відкритою коміркою, чорними штанами та чорними сукнями.

Звідти на це було все про військово-морський флот з трьома варіаціями, як правильно рок кольору. Подивіться уважно, і ви помітите, що один з жирними лацканами для цього дотику Sprezzatura та італійського чуття. Останній з нас - наша виграшна дівчина, завдяки чарівним божевільним хлопцям, досягнутим за допомогою чекової сорочки та суцільної білої кишені.

1/5

2/5

3/5

Цікаві Статті

Кайє Вест зробив немислимий з костюмом Louis Vuitton

50 прохолодних способів рок-афро

20 найкращих основних футболок для чоловіків

Алессандра Амброзіо наклав гору на журнал Lui