Залежність, брехня та сором: як порно робить з австралійськими чоловіками

Anonim

Звільнення від будь-якої наркоманії важко, але відмову від порно - це жорстка проблема. Буквально

Хоча це починається як "невинна" потурання, багато хлопців зараз прикручуються своїми звичками з підтримкою kleenex. Особливо ті, що виросли з високошвидкісного Інтернету. Хоча більшість людей змушують звичку, коли вони виростають з підлітків, деякі не (або не можуть). І статистика показує, що порнографічна залежність зростає.

Порнозалежність може мати тривалий вплив на сексуальну активність чоловіків, а в важких випадках гальмувати їх емоційну зв'язок з майбутніми партнерами. Ні, дерьмо, це не добре. Потрібно лише озирнутися в розповідях, що плавають навколо на Reddit, або спілкуватися з порнозалежним парубком, який не може зрозуміти справжнього партнера, щоб побачити, що індустрія розваг для дорослих спілкується з австралійськими чоловіками.

У світлі цього ми поспілкувалися з Саманта Джейн, радником з питань відносин 10-го каналу "Бакалавр", щоб обговорити, чому так багато австралійських чоловіків пристрасті до порно, як вони впливають, і як зламати звичку.

Чому австралійські чоловіки пристрастились до порно?

Хоча Саманта визнала "стресові темпи" сучасного життя, вона розповіла нам: "Порно дуже відповідально за наркоманію мастурбації". Проблема з цим, особливо в роки, коли ви буваєте, полягає в тому, що надмірне використання може змінити ваш мозок хімія ", що викликає серйозні проблеми у відносинах, зниження рівня впевненості, збільшення тривоги та погіршення статевої активності".

"Деякі люди використовують порно для управління рівнями стресу, а мастурбація та порно рухаються рука об руку".

Незважаючи на те, що хлопці-підлітки століттями "приносять собі задоволення", а потім "Розповсюджуючи те, що це таке, як займатися сексом з партнером", Саманта каже, що порно зробило цей процес "інтерактивним" важче. За її словами, "проблема полягає в тому, що високошвидкісний Інтернет завдав значно більшої шкоди сексуальному здоров'ю чоловіків, ніж попередні покоління, які займалися, скажімо, журналами".

"Ця надмірна стимуляція приводить до збільшення очікувань на задоволення, аніж інтенсивний досвід спільності - і це дорівнює поганому сексу".

Які наслідки порно-наркоманії

Це досить просто. Окрім того, що будь-яка наркоманія є слабкістю, що перевертає, "Деякі дослідження виявили, що інтернет-порно, зокрема, знищує чоловіча сексуальна ефективність, до того моменту, коли наркотики сексуального поліпшення більше не працюють" (Samantha Jayne).

Ще гірше: «Довгострокове використання порно», - каже вона, - може заважати здатності людини емоційно з'єднуватися з іншою людиною, що веде до дуже поверхневих відносин з відсутністю справжньої інтимності та почуттями ізоляції та порожнечі ».

Це призвело до того, що ми як види: "Погіршується, коли ми залишаємося справжнім (як ми) такими, що потрапили в цей віртуальний світ". А коли ми припиняємо зв'язуватися, ми зупиняємо інтимність ", і в результаті це впливає на якість сексу. "

Секс Поради для Porn Addicts

"Якщо ви вважаєте, що думаєте про інші сексуальні фантазії, щоб" вийти "під час сексу, спробуйте повернутися на планету", - каже Саманта. За її словами, "в житті більше немає дару, ніж бути абсолютно в той момент, коли хтось". Під час сексу, подивіться на свого партнера, подивіться один на одного в їхніх очах, перш за все, це може бути надто незручно, але продовжувати його, зберігатись, поєднувати один з одним дихальний малюнок, щоб побудувати взаємозв'язок, це посилює зв'язок і хімію ».

"Зверніть увагу на красу ваших партнерів, зосередити увагу на відпочинку, помітити, як кожна сенсація відчуває себе під час сексуальної експертизи".

Саманта також рекомендує вам "зосередитись на задоволенні вашого партнера, розкажіть їй, як відчуваєш хороші речі, розкажіть їй, що ви хочете, і запитайте у неї, що вона хоче, занурюйте речі і насолоджуйтесь простими задоволеннями, заспокоюючи розум".

"Якщо ви хочете залишитися в той момент під час сексу, це залежить від вас, щоб це сталося - зробити вашу реальність більш захоплюючою, ніж ваша фантастика".

Як здогадуватися?

Завдяки своїй ненавмисній розробці NBN Turnbull робить все можливе, щоб зменшити ваш доступ до порно, але тим часом, ось порада Samantha.

Крок перший: підтвердження: "Спочатку порно може виявитися самозаспокійливим і принести миттєве задоволення. Він може бути використаний для маскування незручних почуттів тривоги, стресу, депресії, нудьги, і спотворює інші небажані емоційні почуття та втечі від реальності, що спочатку може здатися нешкідливим. Це не."

Крок другий; "Замініть стару негативну погану звичку (порно) на щось більш позитивне. Вправу, медитація, йога все приходять на розум. Або просто вийди більше і витрачайте час на справжніх людей ".

"Ще один підказка - блокувати певні веб-сайти на вашому комп'ютері та обмежувати час в Інтернеті або, ще краще, не використовувати Інтернет в приватному режимі, доки ви не спіткнете звичку, не приєднуйтесь до групи підтримки або не отримайте порадника".

Скільки часу потрібно, щоб повернутись до "нормального"?

За словами Самантхи, "Ні порно протягом 90 днів рух виявило, що для відновлення наркоманів на початку 20-х років, еректильне здоров'я повертається до нормального протягом 4 - 5 місяців, тоді як для літніх людей у ​​50-х роках це займає близько 2 місяців".

Чому старша людина повертається до нормальної функції швидше, ніж молодша людина? Тому що він мав менший вплив на високошвидкісний Інтернет, коли його мозок розвивався. Саманта розповіла нам: "Чоловічий дофамін та рівень нейропластичності мозку досягають піку, коли вони підлітків до 22 років".

"Таким чином, експозиція екстремального порно протягом цього часу має більше негативних наслідків". На щастя, це все ще може бути зворотним - навіть якщо це займе більше часу.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації