8 нових тримачів для борошна та стрижки для волохатих чоловіків

Anonim

Тут знаходиться підйом доброзичливого чудового ублюдка, і одним з зброї в його арсеналі є борона тример.

Не дивно, як зрозуміти, чому трибуни борошна за останні роки завоювали популярність. Вони спокійно замінили смиренну бритву як найкращий інструмент для індивідуального дизайну для чоловіків з бородами, які пишаються тим, що демонструють це.

Те, що не так просто, - це вибір правильного борошна тримера для вашого обличчя та потреб. Догляд за бородою чи стержнем - це образотворче мистецтво, яке може суттєво вплинути на загальний вигляд людини, тому мудро вибрати мусить. Врешті-решт, це може означати різницю між зовнішнім виглядом старого чоловіка або Девіда Бекхема.

Маючи невелику допомогу від експертів, ми зібрали вісім найкращих тримерів для бороди сьогодні, які допоможуть зберегти міцний чоловічий вигляд за межами острова.

Основні засоби для обробки борода

Більшість чоловіків не знають, але насправді багато чого варто розглянути в бороду тримера, крім того, наскільки дешево ви можете знайти його. Ціна відіграє важливий чинник у функціях, але, знаючи, чи потрібні ці функції для початку, це ключ до вибору потрібного.

Це чотири фактори, які допоможуть вам правильно вибрати бороду:

Довжина бороди. Більшість преміумів для борошна, що перевищують позначку в розмірі 50 доларів США, включатимуть регульовані довжини в ці дні. Поступовий рівень коригування зазвичай збільшується з ціною і більше підходить для розважливої ​​бородатої людини, яка знає і хоче вимагати тривалої довжини бору / стовбура кожного разу.

Знайте свою власну бороду (довга, середня, коротка, солома) і відповідно вибирайте свій тріммер. Дорогий тример з 25 налаштуваннями довжини є безглуздим, якщо ви кожен раз використовуєте короткий параметр стерні - дешевше можна зробити ту саму роботу.

Шнур або бездротовий зв'язок: більшість пристроїв для обробки бороди в даний час поставляються з зручністю обох, з вбудованими батареями та зарядним портом для зручності подорожей та заряджання. Якщо ви купуєте бездротові, будьте готові періодично замінити батареї.

Бездротовий тріммер, який постачається з власною зарядною станцією, забезпечує найкраще з обох світів. Однак це займе трохи більше місця для багажу. Також зверніть увагу, уникайте тримерів з вбудованими Ni-Cd акумуляторами, оскільки вони мають коротший термін служби заряду, ніж літій-іонні акумулятори. Після широких циклів використання та зарядки, ви побачите, що тримери з вбудованими Ni-Cd батареями триватимуть 30 секунд, перш ніж вони будуть рівними.

Триммер Призначення: Деякі тримери для бороди можуть бути багатоцільовими триммерами для тіла, тому знайте, що ви використовуєте для цього, оскільки супровідні пристосування можуть бути для гоління головок або інших областей, крім м'яких контурів обличчя. Ми не рекомендуємо вам, хлопці, поєднувати ці два варіанти незалежно.

Характеристика тримери. Однією з найбільш недоглянутих ділянок тримерів для бороди є їх легкість очищення. Найсучасніші тріммери сьогодні мають вакуумні функції, які призначені для врізання вільних волосся бороди, як це вирізано. Це робить для остаточної обробки залишаючи близько нуля безлад і швидке утилізація.

Інші функції, до яких слід звернути увагу, включають висувну головку для легкої чистки, водовідведення для швидкої чистки та доповнення для деталей носа та вух. Також зверніть увагу на те, з чого виготовлені леза. Нержавіюча сталь дешева, але буде тупим швидше ніж лопатки з титановим покриттям. Якщо ви йдете з нержавіючої сталі, це означає, що вам доведеться частіше змащувати ножі, щоб запобігти похмурій обробці.

Де купити борошно тримери

Окрім онлайн-ринку, існує безліч фізичних магазинів, які можуть підібрати чоловіки для пошуку свого ідеального тріммера. Якщо ви не є шанувальником міжнародних адаптерів, то обов'язково вирушайте на останній варіант. Це може коштувати трохи більше, ніж онлайн-покупки на місці, але гарантується, що ви будете мати гарантію та локально призначений зарядний пристрій.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон