50 шляхів до рок сірого волосся і бути королем срібних лисиць

Anonim

Можливо, ви старієте витончено (або негратно). Можливо, генетики боги благословили вас повною головою сірого матеріалу в 20-х років. Якою б розрізнялася категорія, до якої ви потрапляєте, ми просто хочемо, щоб ви знали, що сиве волосся не можна уникнути.

Звичайно, поява сивини може свідчити про те, що ви рухаєтеся в житті, але, що важливіше, це символ розумності та наполегливості у цьому великому поганому світі; це показує, що ви були навколо, щоб погодувати найгірше, і ви зараз перебуваєте у верхній частині вашої гри. Ваш наступний крок? Володіючи ним. Ось 50 способів рокі сірого типу волосся.

Речі, які потрібно знати

Всупереч загальним уявленням, лисиці срібла все ще можуть досягти такого різкого виразного вигляду, враховуючи, що вони ставляться до своєї сірої матерії з повагою.

Навушники для волосся

Оскільки сиве волосся стає більш помітним на голову людини, поява витончення буде також наслідувати приклад. Ось чому дуже важливо підібрати правильну стрижку, яка підкреслює сірі, а не виділяють частини шкіри голови (вибачте з корисних комах). Галерея допоможе вам з цією частиною, але перш ніж ми навіть потрапимо туди, розглянемо важливість різноманітних тонів і багатьох відтінків сірого кольору.

Якщо ви переважно блідо шкірне, використовуйте трохи продуктів із сірим покриттям, таких як ніжні кольори для піни. Це допоможе розірвати чіткий вигляд "білий на білий". Ті, хто має більш темну шкіру обличчя, повинні обмежувати кольорові обробки сірого покриття, оскільки ви намагаєтесь зробити сірий здоровий перехідний тон, а не нагадувати Джефрі Едельсен.

Технічне обслуговування

По-друге, обов'язково використовуйте пристойний шампунь і кондиціонер. Вибираючи дешевші альтернативи, часто після кожного миття часто висихатиме ваше волосся і позбавляти його хорошого матеріалу, щоб він виглядав природно. Регулярні зустрічі зі своїми перукарями також є обов'язковими для листя срібла. Ти коли-небудь бачив Тома Хенкса в Cast Away? Ніхто не має часу на це. Зберігайте його в стилі, і прохолодний сірий відшкодовує.

Обійми

Ніщо не світить яскравіше, ніж сірий, крім довіри. Отож, обійняйте лисицю внутрішньої срібла та одягайте види одягу, які дадуть вам стійке почуття стилю. Зайшовши на погляд на красуню, це найкращий вибір тут, і залиште свої крапчачі штани позаду - це, мабуть, мудріший варіант.

Закрийте його

Якщо ви не зазначили вище, ви розглядаєте питання щодо його охоплення. Тут багато продуктів, які можна використовувати вдома, що поверне ваш оригінальний колір волосся. Продукти пройшли довгий шлях і виглядають цілком природно.

1/50

2/50

3/50

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон