50 Ice Cool Ways для рок із платиновим вибіленим волоссям

Anonim

Деякі дуже відомі люди під час кар'єри звернулися до пляшки. Брод Піт, жаданий серфер грива, був результатом пляшки - остаточного блондинка для волосся на пляжі. Але це було далеко не природно поцілуненим сонцем, а пляшечно-блондиновими. Адам Левін теж вийшов золотим, конкуруючи з хлопчиком блакитний блакитний, як уже розповів Раян Гослінг.

Відбілене волосся, безумовно, мали тенденції знаменитостей. І це знову - ла Джаред Лето, Джастін Бібер, підрізаний і модель на той момент, Лаки Блю Сміт.

Але відбілювання займає кишки. Як тільки пероксид увімкнений, гоління або розрізання відбіленого волосся насправді є єдиним способом повернення до натюрморту . А якщо вам подобається нова знайдена веселка як платинова блондинка? Такі терміни, як "brassy" та "roots" можуть призвести до вас - важко і швидко.

Щоб ви отримали відбілюючий прилад у цьому сезоні, ми курили 50 ледяних способів, щоб витиснути відбілені волосся. Потім, прочитайте далі, щоб отримати кілька простих підказків та хитрощів, щоб побачити, чи ви готові до викликів.

Прості речі, які слід враховувати

Колір шкіри

Супер яскраві тони шкіри виглядають розмитими з відбіленими волоссям, а блондинка волосся підкреслюють такі речі, як вугри та шрами, тому, якщо ви бліді або маєте плями, що ви небезпечні, не біліть.

Щільність волосся

Відбілювач покриває волосяний фолікул, що робить його більш густим. Але якщо ви поглинаєте відділ волосся, відбілювач підвищує шанси на розрив і може призвести до випадання волосся. Лиситись або намагаються виростити волосся? Ні відбілювача, будь ласка.

Колір волосся

Темно-коричневий або чорний, швидше за все, буде потрібно більше одного відбілювального процесу. І ви більше ризикуєте вимкнути апельсин або латунь замість платини. Звичайно, природні блондини матимуть простіший час з відбілювачем. Вибачте, хлопці, які качають афро.

Антибіотичні ділянки

Ви відбілюєте волосся, а не ваші брови або бороду. Займаючись вибіленою, це означає бути сміливим, тому немає потреби приховувати той факт, що ваше волосся не є природним, обвивається. Контрастний колір волосся до брову також дасть екзотичну краю і додасть світло і тінь до вашого обличчя.

Шукайте професіоналів

Після того, як вирішили, вистежити волосся з відбілювачами професійно. Вивчайте в салоні, що робить блондинки добре - також на чоловіків. Колір волосся не тільки застосує, тональність і стиль відбілюють волосся добре, плюси можуть дати керівництво для підтримки блондинка.

Основні Blond Tools

Фіолетовий шампунь протидіє здатності волосся йти помаранчевим або брусничним, тому використовуйте його у помірному стані з нормальним шампунем. Після того, як мити, використовуйте кондиціонер для лікування волосся, щоб поповнити зволожену вологістю відбілювач - щоб зменшити ризик появи волосся, який виглядає незграбним та смаженим.

Всі вибілені

Не задоволений платиновим виглядом? Або шукати зміни? Бузздок - це, насправді, єдиний спосіб позбутися від недавно відбіленого волосся. Ми не рекомендуємо його вирощувати, сэр омбре. Так що будьте впевнені, що ви готові до чіткого вибіленого вигляду. Після того, як це відбувається, ваш природний колір волосся зроблено для.

Заключне слово

Відбілене волосся важка робота. Важко правильно зрозуміти. І як тільки у вас є ідеальний платини, вам доведеться інвестувати час у його стильному дизайні, а деякі гроші в продуктах - підтримка білого тонусу та зволоження волосся.

Але - як і більшість речей, які важко досягти, і рідкісні (багатство та абс), ви будете виділятися як волосся бога. Платинум - це дорогоцінний метал на ринку ювелірних виробів, і тепер ваші волосся можуть бути однаковими.

Перш за все? Шукайте професійної допомоги. У цьому немає абсолютно ніякого ганьби.

Експертна думка - Сем Оутон

"Вибілені волосся на чувак?" Це жорсткий рок, і ви не тільки повинні бути впевнені, щоб витягнути його, вам потрібно йти в хорошу перукарню! При відбілі волосся тонус настільки важливий. Це повинно компліментувати тонус шкіри та колір очей або бути сумарним протилежним для реального твердження.

Особисто я вважаю, що цей колір найкраще підходить для коротких волосся. Відбілювач додає текстуру до волосся та стає коротшою, її легко стилювати. Нарешті, вам потрібний хороший шампунь, кондиціонер і застосовуйте лікування щонайменше раз на тиждень. Коли ви відбілюєте волосся, ви знімаєте весь колір і волосся може стати сухим. Заміна вмісту ліпідів у волоссі є життєво важливою та повторно застосує вологість.

"Це важливо, щоб не пошкодити волосся. Також, піднявшись до коріння, ще раз підіть до хорошої перукаря. Якщо колір перевертається, ви потрапляєте у групу та нерівномірність кольору. "

1/50

2/50

3/50

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон