5 нових ароматизаторів, які потраплять до лінії "Дата ночі"

Anonim

Хочеш нюхати шикар, ніж ти дивишся, приходь ніч сьогодні? З сотнями ароматів на ринку прямо зараз, швидше за все, ваш інтимний друг вже пахнув подібними загальноприйнятими класиками для парфюмерії, а також деякими з тих більш сучасних пропозицій ароматів, що всі, здається, розпилюють.

Отже, коли декілька провідних брендів розкоші випускають (і відновлюють) новий аромат, як частину свого репертуара для догляду за чоловіками лише тижнів тому, прийшов час трохи спрідити трохи новим, на цьому м'якому зап'ясті.

З багаторазового запалення меде-жовтих парфумів Cartier до розливу Феррагамо, що означає виглядати (і пахнути) італійським, є одеколон, який підходить для найцікавішого смаку в цьому чоловічому ароматі. Вуди і роммія, фруктові та квіткові, тут найкращі нові аромати для чоловіків, які впевнені, що ви перейдете на лінію вночі.

# 1 Bulgari 'Чоловік Чорний Схід'

Як і екзотичний виток Близького Сходу, новий аромат від італійських аксесуарів майстра Bulgari є обов'язковим у цьому сезоні, особливо якщо ви віддаєте перевагу вашим спиртним міцно, а ваші спеції - сильні.

Альберто Морильяс - парфумер за запахом, який м'яко подслащив чоловічий запах через посередині ноти квітки під рожевий та туберозовий, привабливий для жіночого носа, але ніколи не жіночий. По суті, "Чоловічий чорний оріент" - це східний деревний шкіряний одеколон, завдяки верхнім нотам віку рому та кардамону. Потім засмаглена шкіра підвищує міцність ароматів, роблячи її ароматом чоловічої людини, але з натяком на елегантність.

# 2 Тауервілль "Тубероза Флеш"

Останній від швейцарського парфумеру Тауервілл - це "Tuberose Flash". Це яскравий і легкий аромат для чоловіків, який спонукає туберозу - велику білу квітку, відома своїми натяками на солодкі цитрусові. Основні ноти, змішані з цибулею туберози, включають жасмин і апельсин.

Але це, звичайно, не надмірне дозування квітів. Солодкість поміркована з екзотичними ароматами, кинутими для захоплення чистого Сходу; а саме пачулі, бурштину та бензоїну. Крім того, ви не хочете, щоб ваш квітковий одеколон перемагав ті троянди, які ви будете приходити до ресторану.

# 3 Сальваторе Феррагамо "Уомо"

Дивлячись і одягаючи, як італійці, дійсно досягається лише тоді, коли ви втілюєте повний італійський спосіб життя. Таким чином, континентальний будиночок, Сальваторе Феррагамо, захопив аромат sprezzatura міланських з новим ароматом "Uomo".

Багатий і деревний, Уомо поєднує в собі класичну спадщину Італії з інноваційною хімією, тому ви залишите пахнути, як чарівність минулого - без затхлого і пильного. Найпопулярнішими нотами є чорний перець, кардамон і бергамот, на вершині середніх нот апельсиновий цвіт та тірамісу (так італійський). Але база з кашемірового дерева, сандалового дерева і тонка бобу, взяття одеколону з італійського десерту до чистої зірки італійського стилю. Браво.

'# 4 Картьє' L'envol '

Парфюмерія Матільда ​​Лоран не шкодувала ніяких витрат для французької фірми Cartier. Останній аромат розкоші "L'envol", перекладене на означення "зліт", приймає його аромат від амброзіазного меду, солодкого вина, яке, як відомо, споживається грецькими богами.

Але найцікавішою річчю аромату є упаковка - скляна лампочка, підвішена в скляному куполі, що робить аромат схожим на пляшку мед, так що це частина одеколону, частина кусочка твоєї у вашу спальню.

Ще краще, пляшка є багатозарядною, досягається шляхом відкриття металу fillagreed - з підписом Cartier оплетений стрічкою мотив - у верхній частині. Надто погано ви не можете взяти пляшку на вечерю.

# 5 Жан Поль Гутельє "Людина чоловічої есенції парфуму"

Формуючи частину останнього відтворення ароматів Жана Пола Гутельєра, колекція "Belle Perfumerie", "Le Male Essence de Parfum" - це нахабний прийом того, що характеризує чоловічий запах. Кардамон, цитрусові та лаванда є сильними компонентами аромату, а також шкіри, яка підкреслює аромат і дає їй незначне багатство.

Розроблений парфумером Квентіном Бішем, розлив Голтьєра багато чого змінився, оскільки оригінальний корпус чоловічого тіла видно в його архетипі "Ле Мале". Сутність парфуму на цей раз надходить у вигляді гофрованого адонісового скла, з ширшими плечами та вужчою талією, ніж раніше. Запах чудовий, а також отримати деякий тренажерний зал спірація теж. Пр-датовані передумови, дійсно.

Цікаві Статті

Останнім поглядом Джастіна Бібера є НОД для Rockstar Bret Michaels

12 жінок Ваша подруга не схвалює вас, як слідуєш Instagram - частина 4

Девід Бекхем відчуває поразку 55 000 доларів з основною білою футболкою в Токіо

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. $ AP Rocky, Джеремі Реннер і Льюїс Гамільтон