5 основних парфумерних шкір для чоловіків

Anonim

Аромати з шкіри - це дивний парадокс. Парфумери спочатку працювали з майстрами для замаскування маскування неприємного запаху шкіри, що використовується для рукавичок, чоботи та інших виробів із шкіри. У ці дні шкіра є самим запахом. Аромати шкіри можуть бути жирними, терпкими, димковими, пряними, фруктовими і навіть квітковими. Дивно універсальні, шкіряні аромати є гарним вибором для людини, який хоче запах, який одночасно є однорідним і елегантним.

Мемуар чоловік / амуаж

Парфюмер Карине Вінчон розробив Меморіальну людину Амуагом навколо центральної ноти абсента. Аромат деревного та шкіряного фужерів приймає стандартне злиття лаванди та дубового молока і змішують його з базиліком та м'ятою. Серцеві ноти лісу, ладану і троянди слідувати за легкими верхніми нотами. На базі розташовані гладкі, багаті ноти з бурштину, ванілі, тютюну та шкіри.

ПОКУПАТИ

Колонія Шкіра Оу-де-Кельн Concentrée / Acqua di Parma

ColoniaLeather Eau de Cologne Concentrée став найновішим членом колекції Ingredient в травні 2014 року. Acqua di Parma описує аромат як "оригінальне творіння, народжене нетрадиційним поєднанням свіжості, що походить із цитрусових нот оригінального ароматичного колонії та багатих, чуттєвих відтінків ароматичних шкіра ". Її нотатки включають апельсин, лайм, троянда і дрібне зерно, а потім шкіра, кедр та гіаяк з Парагваю.

ПОКУПАТИ

Тосканська шкіра / Том Форд

12 парфумерів колекції Private Blend, запущеної в 2007 році Том Фордом, були розроблені для використання окремо або в поєднанні один з одним. Тосканська шкіра поєднує в собі верхні ноти шафрану, малини та чебрецю з середніми нотами олібану та нічного квітучого жасмину. Шкіра, чорна замша та бурштинове дерево дають запах складність і багатство, що деякі переконані запахи точно, як кокаїн.

ПОКУПАТИ

Accord Oud / Byredo

Уд згадується в одному з найдавніших письмових текстів світу - санскритських вед з Індії - і є традиційним інгредієнтом ладану та парфумерії. У здатних руках Баредо стає Accord Oud, чоловічий аромат, що поєднує агар зі свіжим шкіряним складом, блондинка, шафран, кориця та чорна слива. Інші примітки включають пачулі, ожина, ром, мурашки і мускатний мускат.

ПОКУПАТИ

Le Parfum De Therese / Frederic Malle

Едмонд Рудницька розробив цей аромат для своєї дружини у 1950-х роках. Він залишався лише в особистому користуванні, доки не було засновано Фредеріка Мале, після чого Тереза ​​погодився використовувати формулу для збору. Le Parfum De Therese відкривається з мандарином та дині, яка веде в серце рози та сливи. Кедр, ветивер і шкіра обробляють композицію.

ПОКУПАТИ

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)