$ 48 мільйонів Ferrari стає найдорожчим автомобілем, який коли-небудь був проданий на аукціоні

Anonim

Так, як виглядає ваша щорічна зарплата? Якщо це щось менше, ніж 48 мільйонів доларів США, то шкодуємо, що ви не можете придбати цей єдиноріг, відомий як Ferrari 250 GTO 1962 року.

Легендарна машина пішла під молот у Пляжі на Пляжі протягом вихідних через RM Sotheby's в Монтереї і зручно вдалося взяти титул на найдорожчий автомобіль, який коли-небудь був проданий на аукціоні.

Для непосвячених це питання. чому?

Сама машина являє собою лише 1 або 36 моделей GTO, які коли-небудь були побудовані, але доповненням до цієї ваги є той факт, що це 1 з 4 GTOs, які побачили оновлення до періоду, - правильна Scaglietti - італійська компанія з проектування автомобілів та котушок, яка була активною в 1950-ті роки.

Окрім цього, машина побачила виграшну родовід упродовж своєї гламурної гоночної кар'єри. Едоардо Луальді-Габарді підштовхнув його до перемоги в чемпіонаті Італії 1962 року. Це було наслідком кількох перемог, які включали понад 15 класів і загальних перемог в сезони 1962 - 1965 років.

Під шкірою автомобіля розташована 3, 0-літровий V12, що заправляється низько в шасі, формула, яка проклала шлях для майбутнього італійського автовиробника. Корпус був також розроблений Pininfarina, який демонструє ширший і коротший автомобіль, що складається з ракетного вітрового скла та поліпшеної аеродинаміки.

Хоча щасливий покупець не був відкритий, продавець автомобіля був Грег Уіттен, співробітник Microsoft з перших днів, які вразили його великим під час тотального комерційного буму.

Ви можете дізнатись більше про шасі 3413 у рекламному відео нижче.

Цікаві Статті

Сорочкові бренди, які можуть забрати вас з офісу, щоб звільнити роботу з нульовим зусиллям

Зоряні війни: вибухнули плакати

Matthew McConaughey вказує, чому кожному потрібна хороша майстерня (навіть знаменитості)

10 простих, але стильних годинників до 100 доларів