20 знаків ви можете бути Wanker

Anonim

Ми розмовляли з спільнотою D'Marge та отримали свої пропозиції щодо того, що відповідає поведінці ванкеру (це - "поведінка douchebag", для тих, хто приєднується до нас з США). Я повинен визнати, що в моєму житті я був винним у пари з них. Так, так, технічно я теж хвилювач, але я приймаю це, виправдав свої шляхи і тепер покажу іншим керуючий світ.

1/20

Ви обертаєтесь, коли перед ресторанами та кафе

Це особистий улюблений. Хлопці, які прощаються з друзями і стрибають у свої машини і швидкісні з метою. Мати, ми знаємо, що ти маєш правильну ногу і знаєш, як їхати швидко, але це лише змушує вас виглядати як величезний дзвін. Холод, швидкий

2/20

Ви оновлюєте свій статус Facebook із новим, що ви купили

Люблю це. Так, ванкі. Хлопці, які люблять оголосити світові, що вони щойно придбали щось нове, і кожен повинен знати про це. Якщо це здорово, люди все одно дізнаються. Не приймайте фотографії посадочного талону вашого бізнес-класу, нового моторолера або орендованого Ferrari.

3/20

Ви в Wikipedia, і хочете, щоб люди знали це

У новій цифровій епосі деякі люди фактично мають сторінки Вікіпедії. На жаль, вони також люблять показувати свої сторінки Вікіпедії. Подібно до Fight Club, розмова про вашу сторінку вікі - ні-ні. Залиште його троллі оновлювати від вашого імені та насолоджуйтесь тим, що люди можуть або не знають, що ви видатний плеб.

Цікаві Статті

Поїхати від стильного до слобу з цією маленькою помилкою

Спеціальна колекція Bentley X Savile Row

Чудові подарунки для чоловіків, коли у вас немає ідеї, що купити

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена