20 Британських брендів чоловічої білизни, які варто купувати в 2018 році

Anonim

Незалежно від того, чи це прикраса Бонд, монарх або Девід Бекхем, британська чоловіча мережа зробила більше, ніж її чесна частка, що приносить занижене, чоловіче стиль для глобальної аудиторії.

І хоча ви можете подумати, що британці - це все про плащах, душних клубах та шикарних іменах, які нагадують вам про хлопців, які вас залякували під час підготовки до регбі в середній школі, тут набагато більше, ніж просто Савілла Роу.

Тут ми склали головний список із 20 кращих британських брендів, які вам потрібно знати в 2018 році, починаючи від старшого стажу на Saville Row до молодих і неперевірених.

Gieves & Hawkes

Гієс і Хоукс мають бездоганний CV, який охоплює близько двохсот років, і список клієнтів, який відповідає. Ці хлопці виникли в Лондоні в 1771 році як військові та індивідуальні кравці, і вони заробили не один, а три королівські ордена (непросте справу) у процесі.

Хоча вони можуть одягати колишніх главах держав і відзначають спортсменів, таких як Девід Бекхем, лише ті плеби, як ми, все ще можемо отримати доступ до сильного зробленого для вимірювання і на замовлення програми, яка дозволить вам залишити свій штаб-квартиру в лос-лоссі, відчуваючи, що ви повинні бути лідером у наступний 007.

Хакетт

Заснована в 1979 році і діє до сьогоднішнього дня жахливим Джеремі Хакеттом, Хакетт пропонує класичний готовий одяг у пожитті, який ви очікували від старших закладу Савіль Роу.

Його акцент робиться на класичних робочих конях чоловічого гардероба, що дозволяє створювати повний комплект костюмів, сорочок і зв'язків для корпоративних дев'яти-п'яти. Їх остання весняна колекція включає в себе більш легкі в'язки, сміття та випадкові куртки, але ви не побачите новизни принтів або розумні поп-культури кивків у будь-якому місці тут.

Хакетт - це той хлопець, який хоче британське заперечення без затхлого картопляного павутиння, який ви, як правило, поєднуєте з Савіллою Роу. Вони чудово підходять для зрілого, але сучасного гардеробу.

Бертон

Британський пошиття завжди має сенс історії, і Бертон не є винятком. Заснована в 1903 році амбіційним 18-річним віце-прем'єром, Бертон має більше чотирьохсот магазинів та величезний інтернет-магазин.

Всебічний чоловічий одяг, найкраща якість Бертона - доступність. Вони роблять костюми для високих, громіздких або худих, і ніхто з них не коштуватиме вам руку і ногу. Все, що ви бачите, має довготривалу віддаль у милях і не виглядає приголомшливо після сезону.

Отже, якщо вам потрібен новий корпоративний гардероб або оновлення, і вам це потрібно зараз, Бертону це шлях.

Cos

У світі циклічних мод і неприємних злітно-посадкових смуг риси, які виглядають поза способом, перш ніж вони потраплять у магазин, Cos пропонують трохи спокою та стабільності.

Тут етос досить простий: цілий рік гардеробні вироби, які добре виглядають сьогодні і в наступні роки.

Ви знайдете класику з сучасним функціональним призначенням: сорочки, чіно, жакети Харрінгтон, пляжні халати, навіть повсякденні костюми - все це пов'язано простими кольорами та гарним дизайном.

Рейс

Запущений в 1971 році, Рейс захопив вірний наступ хлопців, які завжди потребують наступної сорочки, краватки або в'язати.

Рейс пропонує чоловікам як повсякденні, так і формений одяг, із сучасними костюмами із двома шарами та стильним британським стилем, орієнтованим на молодшого, більш прогресивного чоловіка.

Їх білі сорочки є основним елементом, і ви не можете зійти з ними з будь-яким із своїх флотських костюмів для співбесіди або чарівних законів обіду. Ви знайдете їх у Девіда Джонса, і ми не будемо здивуватися, якщо їхній роздрібний відбиток зростатиме в 2018 році.

Приватний Білий VC

Приватний White VC названий на честь хлопця, чия історія, ймовірно, змусить вас почувати себе неадекватною автофокусом.

На щастя, їх одяг призначений для протилежного ефекту. Вони пропонують широкий асортимент міцних, функціональних повсякденних одягу, але це їхні куртки - бомбардувальники, мотоциклетні жакети та плащі - що привертають нашу увагу.

Їхні виробничі стандарти важко перемогти - кожна шерсть проходить через 21 пару рук під час процесу, і це все зроблено з фабрики в Манчестері. Ви, напевно, можете сказати, що Private White VC - це все про безперервність, і з оригінальними ватажками Білого, які все ще працюють на шоу, ми впевнені, що це так, як воно залишиться.

Burberry

Кожен хоче куртку Burberry - період. У Burberry є деякі серйозні історичні пробіг за ними, від облаштування британських офіцерів у Першій Світовій війні до їх присутності сьогодні як stallwarts злітно-посадкової смуги.

Трощинне пальто - це невелика, але відмітна частина їх пропонування, і ви зможете знайти розкішні аромати, шарфи та сумки в 2018 році. Якщо б ми мали вибір, ми побачимо, що ви вийдете з дверей з одним із них їх верблюжкі траншеї.

Вони ніколи, ніколи не виходять із стилю, і незліченні імітації на ринку не роблять їх справедливості. Якщо щось зберегти в 2018 році, це так.

Дангілл

Якщо ви коли-небудь відчували потребу одягатися, як частина верхньої корони Лондона, Dunhill грає роль. Дангілл обслуговує натовп клубу та гольфу з їх престижної нерухомості Mayfair, пропонуючи набір індивідуальних варіантів пошиття одягу, крім готових носити куртки, костюми, сорочки та інші випадкові варіанти.

У них навіть є перукарня та власний кінотеатр для тих, хто схильний (але ми більше зацікавлені в одязі). Dunhill пропонує класичний британський стиль, який потрапляє на більш консервативний і чоловічий кінець шкали. Вони для старшого, більш усталеного чоловіка або молодшого, який прагне туди дістатись.

Барбур

Не слід дивувати, що британська чоловіча білизна поєднується з історією, яку важко зіставити. Заснований у 1894 році, Барбур не є винятком.

Їх репутація спирається на лаври їх незмінно популярних воскових бавовняних куртки, які так само актуальні в 2018 році, як це було за останні десятиліття. Барбур - це не просто помана для трюків, а в останніх колекціях ви зможете знайти кашкети, мотоциклетні жакети та повсякденні поло та брюки.

Барбур пропонує службу ремонту одягу, яка щорічно працює над більш ніж 100 000 куртками. Тому, якщо ви купуєте куртку в 2018 році, є всі шанси, що ви все одно будете носити це протягом десятиліття або більше.

Олівер Спенсер

Олівер Спенсер молодий, наскільки британська чоловіча білизна йде, починаючи з 2002 року, але ми не можемо стримати це проти них.

Олівер Спенсер зі смаком оновлює чоловічі класики, такі як бомбардувальники, білі сорочки та трикотажні вироби, що дає їм сучасний, спеціальний вигляд, без будь-яких коротких порізів у дизайні та виробництві. Їхня остання колекція 2018 року натякає на 70-річні впливи, і ми тримаємо аспіративний погляд на свої гармонічні бомбардувальники та ретро-косички.

Шовковиця

Власник і насолода розкішною шкіряною сумкою є предметом списку відро для більшості з нас тут, у D'Marge.

Елегантність шовковиці є непримітною, але чоловічою, уникаючи гарні кольорів і відбитків на користь сильного дизайну етосу і підкореної палітри. Їх тримачі - це своєрідне безперервне придбання з незмінною цінністю, яку ви можете передавати своїм дітям, і вони нещодавно розширили свою гру аксесуарів, надаючи вам надійні варіанти подарунків до 2018 року. Mulberry - купувати один раз, купувати правильний бренд, але якщо ви можете побачити ціну, яку ви ніколи не повернете.

Пол Сміт

"Привабливий портний Бері, який любить смішні візерунки" не зовсім справджується правосуддя Пол Сміт. У штановському супертяжому штаті, Пол Сміт редизайн класичний британський пошиття сміливим оком для кольору і відбитків, не вирізаючи будь-яких кутів під час проектування.

Він захисник вовни та пошиття спадщини, але не дозволяє, щоб це потрапило в шлях насипного друку або джаба в задушливих заявах Савілла Роу. У 2018 році Пол Сміт досліджує пригноблене, легке виживання на відміну від його характерної сміливості: квіткові друковані трикотажні і еспардли, спеціальні купальники та багато апельсину, скрізь.

Подивіться на його шерстяні бомбардувальники і не боїтесь слоти квітковий зв'язок на своє обертання.

Олександр МакКуїн

Небагато брендів може сказати, що вони можуть бути ідентифіковані з моменту погляду, але Олександр МакКуїн, безумовно, один з них.

У 2018 році загроза зловмисне зображення черепа та кісток McQueen нікуди не йде, і ви, ймовірно, побачите зростання вишивки черепа на додаток до важких ваг до гардеробів, таких як прості морські блейзери та чорні смокінги. Це не схоже на те, що нове керівництво змінило те, що стосувалося Олександра Маккуїна, тому, якщо у вашому гардеробі потрібна трохи готичних зображень, які відповідають серйозним пошиттям тканин, ви, напевно, знайшли це.

Джон Смедлі

Джон Смедлі є ще одним поважним британським лейблом, що працює над понад 200 років роботи.

Заснована в 1784 році, вони роблять прості, різноманітні в'язані вироби, такі як ваша крихітка, кардиган шаль, а також вовняні гінли в пом'якшеному небі, в основному блюзові та сірі. Більшість виробів є чистою вовною мериноса і зроблено у Великобританії. Нашим улюбленим є водна водолазка, яка є надійним капіталом для майбутнього холоду.

Орлебар Браун

Більшість хлопців не ставлять "розкіш" та "купальників" в тій же корзині, так що, вдячно, у нас є Орлебар Браун, щоб зробити це справою.

Орлебар Браун відповів на крики людей, яких годували довгими, фруктовими кабанами, заміняючи їх розумними, пристосованими шортами, які ви, напевно, могли б зникнути в місті. Вони охоплюють як прості, універсальні візерунки, так і новинки, і так само обережно робляться як "серйозне" пошиття одягу.

Так що, якщо ви хочете, щоб засмаглі обличчя біля басейну розкішний досвід, пару орлебарських корифеїв - це стильний (але дорогий) крок у правильному напрямку.

Емма Вілліс

Емма Уїлліс, що базується в одязі, що випускає сорочку на Лондоні Джермін, Лондоні, є недоотриманою рисою британського чоловічого одягу.

Заснована у 1989 році і виготовлена ​​винятково у Великобританії, ви не побачите ніякої сміливості Пол Сміта або готичної драми Олександра Маккуїна - це все про просту корпоративну чоловіча одяг, яка отримує роботу дев'ять-п'ять років.

Аксесуари є ще однією сильною функцією в 2018 році, починаючи від кишенькових ханкі до зв'язків і халат, що змусить вас переосмислити одягнений на роботу в понеділок.

Харді Еміс

Мітка тесту сера Гарді Еміс потрапила в неясність після невдачі в ногу з часом, але нещодавня пост-банкрутство перезавантаження в 2009 році дозволило трохи свіжого повітря в бренд і додав деякі сучасні відтінки на ім'я.

Ви все ще знайдете класичні пристосовані твори, такі як костюми флоту і вугілля, білі сорочки та дружні стосунки для ради директорів, але в більш струнких, з урахуванням скорочень і переплітаються для молодшої, менш консервативної аудиторії.

Це все про те, як підтримувати смаки ринку, не забуваючи, де це все почалося, і нове брендинг Харді Еміс зробив саме це.

Смітсон

Як і Гейвс і Хоукс, Смітсон має три Королівських ордена та престижну клієнтелю через роялі, фільми та політику.

Довговічність та невизначеність є основою діапазону Смітсона, цінність яких відбивається на використанні найкращої наявної шкіри та персоналізованого майстерності, - тут ви не побачите ніякої витривалої шкіри або роботи зі смаком.

Смітсон може бути жорстким продавати, якщо ви тільки що отримали свою ногу на сходах і повинні позичати костюми від вашої старої людини, але ці шкіряні годинники і повнокольорові тримачі просто надто чертовски приємно промахнутися.

Гренсон

Гренсон є одним із останніх, найбільших, Нортгемптонських взуття. Вони простежують свою історію до 1866 року і досі конкурують на взуттєвому ринку з їхнього заводу в Нортгемптоні, де трудяться десятки майстрів.

Гренсон славиться витривалими взуттями Goodyear, які можна періодично озвучувати, і якщо ми чесні з вами, це краще, ніж деякі з їхніх дорогих конкурентів. Вони обслуговують будь-які переваги від класичних оксфорд до чоботів, але їхні брати захоплюють більшу увагу від взуття.

Гренсон не розбиває банк, як і інші бренди Норшемптона, і якщо ви будете доглядати за вами, вони побачать вас (і ваші ноги) через десятиліття важкого зносу.

Sunspel

Sunspel робить свій будинок в преміальних основ, область ринку, що легко помітити.

Sunspel зробив одне з перших преміальних білизни в Британії в 1860 році, і очолив введення боксерських шортів у 1940-х. З тих пір вони широко розширили свої горизонти, з усього, починаючи з мериносового трикотажу, плавати шорти та трійники на літо.

Sunspel, як правило, дотримуються нейтральної колірної палітри, роблячи їхні основи досить універсальними, щоб виймати шліц в кожному обладнанні.

Цікаві Статті

20 прохолодних бічних столів для сучасного джентльмена

Пам`ята Тома Брауна в Парижі

Представляємо Tesla S 70D Все-Колесо-Драйв

5 прохолодних способів носити чорний колір (навіть коли воно спекотно)