10 найбільш розкішних та смішних спортивних зіркових їзди

Anonim

У полірованому світі спортивних змагань гроші, безумовно, не є об'єктом. Ці десять божевільних автомобілів знаменитості? Вони найкращі приклади екстравагантності відповідають виразом.

Від багатих боксерів до легендарних футболістів і формули одних зірок, це одні з самих смішних команд, які ви будете свідками, що належать деяким найбільш плідним гравцям у грі.

Подумайте про Ferraris, Lamborghinis, спеціальні JEEPs, Porsches, BMW і Bentleys. Ціни на майданчик для кожного автомобіля були включені для вашої саморезору.

1/10

Флойд Мейвезер

Мейвезер анонімний за володіння великою колекцією розкішних спортивних автомобілів, які варіюються від екзотичних Bentleys до Ferraris та Mercedes. Будучи найвищим споживачем у світі, він також може це дозволити. Що Enzo праворуч сьогодні принесе прохолодний US $ 2.9m в той час, як МакЛарен Mercedes SLR поверне вас назад 365 долларов США, 000. Важливо зазначити, що це не включає витрати на настройку транспортних засобів.

2/10

Девід Бекхем

Девід Бекхем - це людина, яка знає свій стиль. Його автомобілі? Безсумнівно, голова токаря. Це особливо підійшло Джип сидить високо на бездоріжжя колеса та закінчується у зловісному obsidian чорному. Ціна не є такою непомірною, як ви очікуєте, або обертається в розмірі 40 000 доларів США. Доведіть, що вам не потрібно багато грошей, щоб купити стиль.

3/10

Усейн Болт

Найшвидша у світі людина потребує найшвидшого у світі машини. Один з варіантів Усейн Болт? Звичайний Nissan R35 GTR закінчений золотом - природно. Ціна? Прохолодний 193 000 доларів.

Цікаві Статті

Спробовані та перевірені, це кращий чоловічий одеколон, парфуми та парфуми

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Фаррелл Вільямс, Макс Грінфілд та Аарон Павло

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Едді Редмайн, Скріллекс та Дипло

12 найбільш стильних чоловіків знаменитості тижня [21.08.15]