10 найбільш розкішних та смішних спортивних зіркових їзди

Anonim

У полірованому світі спортивних змагань гроші, безумовно, не є об'єктом. Ці десять божевільних автомобілів знаменитості? Вони найкращі приклади екстравагантності відповідають виразом.

Від багатих боксерів до легендарних футболістів і формули одних зірок, це одні з самих смішних команд, які ви будете свідками, що належать деяким найбільш плідним гравцям у грі.

Подумайте про Ferraris, Lamborghinis, спеціальні JEEPs, Porsches, BMW і Bentleys. Ціни на майданчик для кожного автомобіля були включені для вашої саморезору.

1/10

Флойд Мейвезер

Мейвезер анонімний за володіння великою колекцією розкішних спортивних автомобілів, які варіюються від екзотичних Bentleys до Ferraris та Mercedes. Будучи найвищим споживачем у світі, він також може це дозволити. Що Enzo праворуч сьогодні принесе прохолодний US $ 2.9m в той час, як МакЛарен Mercedes SLR поверне вас назад 365 долларов США, 000. Важливо зазначити, що це не включає витрати на настройку транспортних засобів.

2/10

Девід Бекхем

Девід Бекхем - це людина, яка знає свій стиль. Його автомобілі? Безсумнівно, голова токаря. Це особливо підійшло Джип сидить високо на бездоріжжя колеса та закінчується у зловісному obsidian чорному. Ціна не є такою непомірною, як ви очікуєте, або обертається в розмірі 40 000 доларів США. Доведіть, що вам не потрібно багато грошей, щоб купити стиль.

3/10

Усейн Болт

Найшвидша у світі людина потребує найшвидшого у світі машини. Один з варіантів Усейн Болт? Звичайний Nissan R35 GTR закінчений золотом - природно. Ціна? Прохолодний 193 000 доларів.

Цікаві Статті

Найпопулярніші Чоловіки тижня фей. Нейл Хоран, Джерард Батлер та Стів Еун

Джастін Бібер відкриває новий спосіб носити бомбардувальну куртки

BMW розкриває велосипед з обмеженим тиражем Cruise M-Series

Кейт Аптон в нульової гравітації